Пак за ръмженето

  • 1 197
  • 20
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Дъщеря ми е на осем месеца. От около 2 месеца насам започна да ръмжи. Това е единственият й начин за комуникация в момента Rolling Eyes. Беше започнала да гука, да подхваща срички и изведнъж това ужасно ръмжене. Не е за изтърпяване. Разбрах, че доста от вас са се сблъсквали с такъв проблем. Но тя е вече голяма, няма колики. Явно инатът й идва вповече... Как да я отуча от ръмженето?! Споделете кога престанаха ръмжащите ви деца.

# 1
  • Мнения: 22
И ние си ръмжим често - най-вече когато й е скучно или некомфортно.

# 2
  • Мнения: 1 489
Ние ръмжахме още като се роди.Сутрин се будеше с ръмжене и така си и заспиваше.Пробвай повече да й говориш и като започне да ръмжи ни й обръщай внимание.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 708
И Калина много ръмжи или по - скоро мучи  Mr. Green Но от два три дни започна да казва за сега само "бу буууууу", така че имаме напредък, скоро и вие  Wink

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Повече от това, което й говоря?! Аз не млъквам. По цял ден й говоря. Но тя си знае нейното...
Куки, знам, че напредък ще има, ама аз нерви дали ще имам дотогава Shocked

# 5
  • Мнения: 7 837
Само мога да те успокоя, че ще отмине. Не можеш да повлияеш по никакъв начин. Самуил ръмжеше като мече  Laughing Даже не забелязах кога спря.
Сега пак го прави понякога, когато му е кеф.

# 6
  • Мнения: 8 769
Само ще й мине. Наистина е въпрос на комуникация. И моето момче ръмжи. Grinning

# 7
  • Мнения: 1 705
       Споко Димана! И Явор е така, само че аз му викам мучене, а не ръмжене. Надявам се да отмине някога това негово нервничене , че понякога си мисля, че ще лудна! Зъби, зъби, ама с тази скорост ( за 2 мес. - 2 зъба) ще ги влачи до 3 годишен! Crazy

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Благодаря ви, момичета  bouquet
Кейси, даже на теб на лични щях да ти пиша да те питам как е преодолял това Сами, че ми излезе твое мнение с търсачката. Отрази ли се по някакъв начин на говоренето му? Тревожи ме това, че не се и опитва да вкарва някакви срички...
Ами, щом такова мече ми се е паднало и на мен- да стискам зъби и да се въоръжа с търпение. ooooh!

# 9
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Май нищо не можеш да направиш. то си минава с времето. Моя ръмжеше като мечка доста време, но вече мина. Аз не се дрзнех и не му обръщах внимание.

# 10
  • Мнения: 515
Йоана ръмжеше, когато й се доспиваше. И тя започна някъде след 6-7 мия с това ръмжене. Но при нас не беше за дълго.

# 11
  • Мнения: 195
И дъщеря ми ръмжи,когато и омръзнат играчките и иска да  я взема на ръце.

# 12
  • София
  • Мнения: 771
Благодаря ви, момичета  bouquet
Кейси, даже на теб на лични щях да ти пиша да те питам как е преодолял това Сами, че ми излезе твое мнение с търсачката. Отрази ли се по някакъв начин на говоренето му? Тревожи ме това, че не се и опитва да вкарва някакви срички...
Ами, щом такова мече ми се е паднало и на мен- да стискам зъби и да се въоръжа с търпение. ooooh!

Бъди спокойна, ръмженето не вреди на говоренето. Моят син както си ръмжеше, така и спря. 

# 13
  • Мнения: 7 837

Кейси, даже на теб на лични щях да ти пиша да те питам как е преодолял това Сами, че ми излезе твое мнение с търсачката. Отрази ли се по някакъв начин на говоренето му? Тревожи ме това, че не се и опитва да вкарва някакви срички...

Има време, спокойно  Grinning
Аз сега не мога да му затворя устата  Crazy Тишината напусна къщата ни - мърмори си разни неща, крещи, пее  Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 6 999
Дариа е на 1г. и 8 месеца и още ръмжи  Embarassed

Но го прави съзнателно - като я дразним или когато нещо не е на нейното и ръмжи. На мен ми е смешно.
Не вярвам да се отрази на говора й, когато най-сетне благоволи да проговори.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт