почти черно ако

  • 4 515
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
наблюдавам , 4е акото на бебка 4есто е по4ти 4ерно, примесено н.п. с малко оранжево, ако е яла тиква или моркови преди това...аз често и давам сок от грозде-мавруд, който по принцип си е тъмно червен на цвят...за това си мисля, че може да е от сока и тия дни окон4ателно ще го спра за да видим дали ще се промени цвета на акото newsm78...плодовите пюрета на хаме от боровинки и горски плодове също са едни такива тъмни, по4ти към черни на цвят...а ако не е от храната, четох 4е при 4ерно ако- това било сигнал за кръвоизлив в стомаха или някъде другаде в организма Cry...  от утре спирам въпросния сок  и пюретата горски плодове и ще видим  smile3556

# 1
  • Мнения: 287
Ако не се промени не е зле да я види лекар. Дано да е от храната  newsm10

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 383
А как се чувства човечето? Ако има кръвоизлив трябва да има и болка ми се струва. Черния цвят се получава и от желязото в храната.

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Когато първото ми дете беше на 8 месеца имаше същия проблем. Заведох я при лекарката, а тя ни прати в клиниката по гастроентерология. Там ни приеха за 2-3 дена за изследвания. Установиха, че няма кръв в изпражненията, но има алергия към белтъка на кравето мляко. След 2- месечна диета се оправи.

# 4
  • Мнения: 1 089
Най-добре се посъветвай с лекар.
Само да отбележа, че и Виктория ако е яла пюре от боровинки на следващия ден акото и е черно Simple Smile

# 5
  • Мнения: 94
Сто процента е от храната!Приемът на желязо е в повече и когато организма се пренасити от желязо,  го изхвърля.Така че, СПОКО! newsm10

# 6
  • Мнения: 7 640
със сигурност е от боровинките, спри ги и ще видиш Peace

Общи условия

Активация на акаунт