Питанка относно ......дайте съвет

  • 381
  • 7
  •   1
Отговори
Това,че месечният ми цикъл е налице значе ли,че кърмата ми ще спре?Малкият отказваше да суче.....стачка или не ,факт е-кърмата ми рязко намаля,цикълът ми дойде и бебо се сети че му се суче...да ама ве4е нямаааааааааа.........да тая ли надежди,да продължавам ли?Моля дайте ми съвет

# 1
  • Мнения: 75
i az sam v tvoito polojenie.pro4etoh oba4e v edin sait 4e njama zna4enie 4e cikalat ti e do6al.moje6 da prodalji6 da karmi6.edna jena spodelja6e,4e cikalat i do6al v 1mesec,a sega deteto ve4e e na 7m. i prodaljava da go karmi,no pri vseki e razli4no.vseki organizam si e individualen.e tova znam.nadjavam se pone malko da sam ti pomognala

# 2
# 3
  • Мнения: 3 447
edna jena spodelja6e,4e cikalat i do6al v 1mesec,a sega deteto ve4e e na 7m. i prodaljava da go karmi,no pri vseki e razli4no.
И при мен така, само че 9 месеца вече. Не се притеснявай, възможно е количеството кърма да варира в зависимост от фазите на цикъла, но не се отказвай newsm10

# 4
  • Мнения: 2 271
И аз съм същия пример вече с три цикъла,а бебка сладичко си цока!

# 5
  • Мнения: 1 006
о-о-о-, не се притеснявай, на мен ми дойде много рано , а още сме на кърма, никакви проблеми, просто бъди по-упорита и търпелива!

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 823
При мен цикълът дойде на 6-я месец,но все още си кърмя без проблем,така ,че нямам никакви проблеми. Wink

# 7
  • Мнения: 4 629
И аз кърмих много месеци, през които имах цикъл. Според мен това, че кърмата спира с възстановяването на цикъла е поредния мит свързан с кърменето

Общи условия

Активация на акаунт