лека настинка-какво да му дам?

  • 677
  • 10
  •   1
Отговори
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
вики е леко настинал-киха и му тече нослето.няма температура.какво ще ме посъветвате да предприема,за да го облекча.той е на годинка и една седмица.

# 1
  • Мнения: 1 089
Аз в такива случаи давам Осцилококцинум 3 пъти през 6 часа, втория и третия ден само сутрин и вечер, вит. С (ампули) - максимум 5 дни, чай от лайка, за нослето - Коларгол (2%)

# 2
  • Мнения: 922
Аз давам панадол - 3 пъти (сиропчето)
Витамин С ампула - капя 2-3 капки във всяка ноздра, а останалото в устата - 3-4 пъти на ден
Ако те притеснява витамин С-то, можеш да направиш по-силна отвара от лайка и също в нослето...
УСпех Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 3 743
Може да му затоплиш крачетата в леген с по-топла вода и морска сол и да пие повече чай от шипка.

# 4
  • Мнения: 8 585
Може да му затоплиш крачетата в леген с по-топла вода и морска сол и да пие повече чай от шипка.
Това наистина работи и има чудесен ефект...

# 5
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
1 супена лъжица лайка запарвам в 50мл вода и капвам по 2-4 капки
по 3-4 пъти на ден в носа. Много помага. При много запушен и
течащ нос коаргол. Повече топли чайчета (шипката е идеална),
съшо давам вит. С ампула по 1 на ден разделена на 3 приема.
Панадол давам само при температура.

# 6
  • Мнения: 666
  Витамин С - 2 пъти по 1 ампула, сложи ми краката в топла вода , лично аз ползвам и мас против простуда -Hustagil мажа цялото му тяло с него

# 7
  • Мнения: 205
и аз съм за осцилокопциума

# 8
  • Мнения: 86
Esberitox- разтвор за засилване на имунната система. newsm53

# 9
  • Мнения: 3 777
Изцеден лимонов сок се затопля с мед и се пие.

# 10
  • Мнения: 5 228
Давам 3 пъти осцилококцинум, витамин С и чай от лайка. Ако има хрема или лека кашлица - мажа гърдичките сутрин и вечер с Пулмекс бейби, а за нослето - крем Низита върши чудеса.

Общи условия

Активация на акаунт