Възможно ли е забременяване по време на мензис? *Б*

  • 9 082
  • 4
  •   1
Отговори
Моля ако някой знае да каже мнение. Чувала съм за случаи на жени забремняли по време на мензис, но дали това е така, а не някаква грешка?

# 1
  • Мнения: 4 212
да и аз сьм такьв слу4ай.вьзможно е.редки слу4аи са,но има такива коита са забременяли така.
естествено зависи и кой ден.на мен ли4но не ми харесва идеята да правя лЮбов тези дни,но 5-ти  ден от цикьла,когато ве4е е ни цикьл ,ни.....е напьлно вьзможно.аз ли4но така забременях пьрвият пьт Grinning

..но ако говориш за 1,2 или 3 ден от цикьла........33uu ...незнам

# 2
  • usa
  • Мнения: 2 113
да, аз два пъти съм забременявала, но както и Teya, в края му. на мен мензисът ми трае по седмица, като последните три дни едва капе, та не е някакво кърваво изпълнението  Embarassed .

# 3
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
И аз знам нещо такова - това май става, ако се е образувала втора яйцеклетка по - късно, нещо като втора овулация. Моя колежка уж забременя така, но не е сигурно, че е точно докато си в мензис, защото плувците могат да поживеят малко вътре и да дочакат ову-то. Но определено знам, че е възможно. Успех на всички ни с втора чертичка този месец!

# 4
  • Мнения: 2 807
Цитат на: Anonymous
Моля ако някой знае да каже мнение. Чувала съм за случаи на жени забремняли по време на мензис, но дали това е така, а не някаква грешка?


Да, възможно е!
Вуйна ми е забременяла така(за пореден път Simple Smile), в първия ден на цикъла.

Общи условия

Активация на акаунт