Намаления 2012

  • 102 148
  • 765
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 44 245
аз съм купувала сутиени, харесват ми.

# 736
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Сутиените на ХМ са супер. Доволна съм, не са мръднали, а ги пера само в пералнята.

# 737
  • Мнения: 646
Pepe jeans има в Peek and Cloppenburg в Сердика и Дъ Мол. Някой питаше.

# 738
  • Мнения: 3 181
здравейте, искам да попитам тези от вас, който са ходили в някои от магазините на комсед в софия,
сега на намалението, дали някъде сте видели да има мики маус - разказвача на приказки, но в по- малък формат.
 Clementoni - Образователен Мики Маус на български език - http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … products_id/40933


Ние имаме големият вариант, да споделя, че батериите се изтощават за много кратко време........
Доволна съм от детското в Дебенхамс, добро намаление, -50%, хубави неща. Панталони за по 17-20лв. Мъжът ми се разочарова, нямаше големи номера от повечето неща, които си хареса

# 739
  • Мнения: 4 275
Много се издразних на Зара... Почти няма детски ботуши... А си мисля, че преди намаленията си ги имаше.  Tired

# 740
  • Мнения: 34
Овиезе в Пловдив намалението е реално на 50% и то на всичко без изключение, казаха ми го  в магазина;докато пазарувах сменяха етикетите на дрехите/даже някой останаха с несменени етикети.Момичета питайте на касата!


До кога ще е намалението ?

# 741
  • Мнения: 519
Много се издразних на Зара... Почти няма детски ботуши... А си мисля, че преди намаленията си ги имаше.  Tired
само ботушите да липсваха.... във варненската Зара повече от 50 % от нещата липсват.... Whistling

# 742
  • Мнения: 5
Zdraveite na vsichki ! Znaete li do koga za razprodajbite v ZARA i H&M?

# 743
  • Мнения: 8 301
Вчера минах пез Мола на България.
Хич не е лош. Нищо че има 2 магазина на кръст.
В Есприт забърсах 2 блузи и една рокля...реално намаление около 30%.
В Дайбехман...50%...имаше и номера. Една жилетка до колената за 50 лева.

# 744
  • Мнения: 0
В магазините по Витошка няма никакви намаления. Не си заслужава човек  да ходи. Някой знае ли в Next да ли ще има по-голямо намаление от -30%?

# 745
  • Мнения: 4 202
И аз съм много доволна от сутиените на ХМ, преди купувах главно на Huber, но от миналата година минах на ХМ, доста по поносими са като цени, а качеството ме устройва  Peace

Нещо ми се стори малко съмнително намалението в Комсед, действително бяха махани етикети от кутиите, не знам, аз съм си мнителна  Crossing Arms

# 746
  • София
  • Мнения: 813
За Комсед, да кажа и аз. Вчера ходих. Легото на абсолютно измислени цени. Много е удобно да кажеш, миии в началото на 2013 вдигаме цените, и затова. Преди т.нар намаление, мислех да взема една основна плочка за дупло, беше 21 лв, намалена от 26-27 лв. Вчера същата плочка 35 лв редовна цена, и голямо щастие да си я взема за -40% НЕ благодаря. По някаква "щестлива" случайност, цената и с "намаление" става 21 лв  Outta Joint. Прегледах бегло и други дуплота, същата работа.
Други завишени цени бяха на тинкъл старс играчките, бях ги гледала преди коледа и помня цените.
Иначе имаше и неща на редовни цени. Отнесох една игра Колорама за няма и 15 лв. Пъзелите бяха на старите си цени, плей дото.

# 747
  • Мнения: 118
Намалението в Бенетон на 50 % кога започва - днес или утре?

# 748
  • Мнения: 81
За Комсед - и ние вчера бяхме. Взехме активна гимнастика за малкия. Преди намалението я гледах на сайта им за 20 и малко лева, сложили я сега на 32, с намалението идва 19. Пак я взехме де. И няколко лева отстъпка са си отстъпка. Но и на мен ми хрумна, че са надули цените и после за бапнали намалението от 40%

# 749
  • Мнения: 507
Дами, да ви питам - къде освен в Мол София има магазин на Mexx?

Общи условия

Активация на акаунт