Добър гинеколог в Лозенец ?!?!

  • 4 915
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте Simple Smile)

Ако можете да ми помогнете ще съм безкрайно щастлива  Hug Hug Hug
Търся добър гинеколог в Лозенец, няма значение да ли е на частна практика, да ли работи със здравната каса или не, но като се замисля от личния ми опит бих предпочела каточели някои който е на частна практика...
Благодаря Ви !!!

# 1
  • Мнения: 292
Лозенец е доста голям не си казала горе долу в коя част Simple Smile

# 2
До Кемпински, дано найстина знаеш някой ...
baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 3
  • Мнения: 328
Знам една много добра лекарка.Кабинетът и е в "Лозенец", но незнам точно къде, затова ще ти пиша телефона пък ти ще си направиш връзка.
0888318967-д-р Ралчева.
Докторката е страхотна,много е внимателна и добър специалист.
Дано останеш доволна.

# 4
Благодяря много, ще и звънна   bouquet  bouquet  bouquet и ще пиша пак Simple Smile

# 5
  • Мнения: 292
Виждам ,че са ти дали вече кординати на лекарка дано ти свърши работа и си доволна ако не пиши ми! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 6 315
Аз лично ти препоръчвам д-р Русева от 14-та поликлиника. Не е точно в Лозенец, но според мен е много по-добра от Ралчева. Не ми се спори относно гинеколожката, на която са ти дали координати, но за мен тя не е добър специалист (до колкото ми е известно е онколог - там не зная как се справя, но за профилактика аз съм много недоволна). Ако те интересува повече - пиши ми на лични.

# 7
  • София
  • Мнения: 498
Частен център "Хестия" - др. Райчева- срещу завод Витоша - бяла врата. проследи цялата ми бременност, много съм доволна от всичко. За съжаление си изгубих портмонето и ГСМ-а и тел и не мога да ти го дам . Аз не сам ходила от 4 мес. при нея и аз не ги знам.

# 8
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз бих препроръчала д-р Балинов в 14 п-ка.Ако нямаш направление 10лве прегледа вниамтелен и аз съм доволна от него.

# 9
  • Мнения: 328
Аз лично ходя при д-р Н.Русева в 14 ДКЦ,но препоръчах Ралчева,защото незнаех,че Русева има и свободен прием.Д-р Балинов също е добър и при него съм била.
Ако проблемът ти е по-сериозен,по-добре се посъветвай поне с двама доктори.
Успех! newsm10

# 10
  • Мнения: 210
здравей, ако все още те интересува. Д-р Кожева страхотна, частна практика не взима скъпо. Следеше ми цялата бременост сега и на сестрами много съм доволна, внимателна, прицизна и много си разбира от работата. Горещо препоръчвам. Лозенец - ул. Гороцвет 9 близо до районото  тел. 8666229,0889583136.

# 11
Здравейте,
Изклю4ително много благодаря на всички Вас Simple Smile

  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт