последователност на зеленчуците при захранване

  • 4 112
  • 5
  •   1
Отговори
мамита, моля ви кажете в каква последователност се въвеждат зеленчуците при захранване с пюренце - засега съм заместила обедното кърмене с пюре

досега съм давала само картоф, после картоф+морков, сега сме на картоф+тиква и се чудя сега какво следва?????????

въвеждам ги през 3-4 дни

благодаря предварително

# 1
Добре си започнала със захранването Simple Smile
Ако купуваш пюретата, има голямо разнообразие от тях и можеш да избереш следващото, но ако ти ги правиш Rolling Eyes трябва да избираш от продуктите на пазара и да се съобразиш с тях. Ако си на готови пюрета може да продължиш със спанак, чушка, тиквички.

# 2
  • Мнения: 578
Ами аз започнах така с пюретата: първо плодово от ябълка, после ябълка с морков - /плодово-зеленчуково/;после моркови с картофи, после картофи с тиква, после картофи с карфиол и сега вече сме на различни зеленчуци - моркови, картофи, карфиол и грах...Така ги давам,когато пюрето е от два или повече зеленчука - гледам поне единия или два от тях вече да съм ги въвела.

# 3
аз си ги правя засега, само пюрето с моркови купих, че ме е страх от нитрати, а готовите уж нали ги следят

значи да разбирам ли, че следващите зеленчуци са чушка и спанак?

# 4
  • Мнения: 2 271
Ами аз започнах така с пюретата: първо плодово от ябълка, после ябълка с морков - /плодово-зеленчуково/;после моркови с картофи, после картофи с тиква, после картофи с карфиол и сега вече сме на различни зеленчуци - моркови, картофи, карфиол и грах...Така ги давам,когато пюрето е от два или повече зеленчука - гледам поне единия или два от тях вече да съм ги въвела.
Аз също,но хапваме и спанак(но с мъки,че не го обича),броколи,карфиол,салатно цвекло,лук и дори водещия се за алерген домат!Ориз също може към зеленчуковите!

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз започнах с картоф и морков, след това не съм подбирала  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт