Колко пъти дневно сменяте крема?

  • 1 952
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 505
Заради сухия въздух вкъщи започнах да се клепам с хидратантен крем,а при всяко излизане навън-с крема на малката за лошо време.Взе да ми писва вече,защото излизам по няколко пъти на ден за по малко.
И вие ли правите така или сте измислили някакво решение?

# 1
  • Мнения: 6 155
Решението ми е да не излизам често на вън  Laughing


# 2
  • Мнения: 5 299
Съвсем не. Аз си слагам сутрин като се измия, и толкова - до другата сутрин Wink Навън ако излизам - не се мацам.

# 3
  • Мнения: 5 391
Само един хидратиращ крем слагам сутрин и това е за деня.

# 4
  • Мнения: 5 103
Слагам комбиниран крем за предпазване от студ, който е и хидратиращ.

# 5
  • Мнения: 3 331
И аз не използвам няколко крема през деня: сутрин след почистване - дневен крем с УВ-защита, вечер - отново след почистване - нощен крем. Това е.
Ако кремът е подходящ/в случая за съответното време/ не виждам нужда и смисъл да се употребява няколко пъти дневно.
А и който използва грим... newsm78 става определено невъзможно.

# 6
  • Мнения: 5 313
Слагам си само сутрин крем и много рядко вечер преди да легна.

# 7
  • Мнения: 5 622

 Само един вид крем имам.НЯмам дневен, нощен, за навън.... И без туй давам по 40 лева за крем, оставаше да имам и по няколко и съвсем щях да се разоря  Close

Аз даже не го слагам и всеки ден. Май забравям... ще взема да си лсожа аз сега.. чудя се защо ми опъва кожата на лицето...

# 8
  • Мнения: 3 223
Имам само един крем, подходящ за сезона, за през деня и за през нощта, така че се мажа сутрин и вечер. Ако започна по-често да си почиствам лицето и да се клепам, просто ефектът е обратен - кожата ми се зачервява и раздразва.

# 9
  • Мнения: 8 505
Слагам комбиниран крем за предпазване от студ, който е и хидратиращ.

Моля те,свиркай-кой е този крем?

# 10
  • Мнения: 7 186
Сутрин- дневен, вечер- нощен. Това е. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 35 892
сутрин преценявам дали ще излизам и за колко време и така избирам крем; ако се случи нещо неочаквано - може да си почистя лицето и да сложа друг крем или ако ме мързи особено много - слагам другия отгоре
вечер обикновено използвам дневен крем без филтър, нощните обикновено много ми мазнеят

# 12
  • Мнения: 3 611
Сутрин си слагам два - околоочен и "дневен" хидратиращ. След баня също- аз тогава се мацотам цялата с най-различни кремове, млека и лосиони. (язък дет съм се къпала- както вика мъжо  Laughing).
"Нощен" все още не ползвам.

# 13
  • Мнения: 891
Само сутрин задължително слагам дневен крем.   Simple Smile  Вечер - нощен /но много рядко/.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
дневен - подхранващ и нощен хидратантен (околоочен също сутрин и вечер). През деня не сменям кремовете, но пък имам различни за зима и лято - вече Wink. Чудно, но моите наблюдения са точно обратно на тези на bubanka: дневните кремове ми мазнеят, а нощните приятно матират. Има и кремове които се водят "24 часа", но аз не ползвам такива.

Общи условия

Активация на акаунт