До мамите на момченца - за пишкането прав

  • 649
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 708
Моя син от 4 месеца пишка на гърне,обаче не мога да го накарам да пишка прав,само когато се къпеме.
Споделете как стоят нещата при вас и как да го науча да пишка прав?
Благодаря на всички мами,които ми отговорят предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 7 831
Ами татко му го научи  Wink. Няколко пъти заедно си пишкаха и така  Embarassed  Simple Smile ... при мъжете е прието да си пишкат заедно  Wink.
Опитайте може и при вас да помогне.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И моя пишка на гърне, но явно е навик от яслата, пък и няма кой да го научи  Close, щото още чакам мъжО на Виви Wink

Следя Темата с интерес  Thinking

# 3
  • Мнения: 1 210
Татковците за какво са  Laughing
Нашия си умираше да пишка "Куту тати". Joy

В яслата бяха на гърне, но в градината момчетата ги учеха да пикаят прави (който не можеше де).

# 4
  • Мнения: 1 708
Татковците явно са за работа.Не ги търси в домакинството и отглеждането на децата! Wink

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Моят син не съм го учила аз. Мисля, че го научиха в детската градина. Изобщо не съм настоявала да пишка прав преди това. А и винаги съм смятала, че това е нещо, на което аз няма как да го науча по простата причина, че не го умея.  Simple Smile В детската градина го научиха за 3 дни точно. После аз казах на баща му да иде и да види как се справя малкия и ако има забележки да коригира, каквото се налага. И това беше. Но човекът е бил 3-годишен, когато започна да пишка прав.

# 6
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Боби го научи татко му. Hug

Последна редакция: ср, 25 яну 2006, 17:14 от ivka10

# 7
  • София
  • Мнения: 3 421
И моя пишка на гърне, но явно е навик от яслата, пък и няма кой да го научи Close, щото още чакам мъжО на Виви Wink

Следя Темата с интерес Thinking

 Joy Joy Joy
Точно! И нашият тати, не се е втурнал да го учи. Но при нас по-скоро проблема е, че копира кака си.

 

# 8
            Такаа, ние сме в същата ситуация, значи трябва да чакам или таткото ни да го научи, или когато тръгне на градина ...Явно ще почакам... Hug

# 9
  • Мнения: 1 645
А пък ние пишкаме само прави,гърне изобщо не признава,дори не иска да седне на него.
Сам се научи - всяка вечер преди къпане задължитено пишкаше(а аз всеки път виках пиш - пиш),и имах чувството че много се кефише.Веднъж реших да го пробвам през деня,като го подканвах да пишка, и той взе че се изпишка.

# 10
  • Мнения: 7 640
някъде прочетох, че момченцата се научавали към 2 год възраст, пък да видим Laughing

Общи условия

Активация на акаунт