Някой ползвал ли е Academie/MD Formulation

  • 5 982
  • 13
  •   1
Отговори
Момичета, чувал ли е някой за тези продукти?Моята козметичка ми ги препоръчва, едва ли не като панацея за проблемна кожа. Не се продават свободно по магазините, а само в козметични салони. Academie са френски продукти, а MD Formulation - американски, освен че не съм чувала нищо за тях, са и доста скъпи, около 60-80 лв. за продукт за измиване на лице.

# 1
  • Мнения: 2 006
Аз съм ползвала академи много отдавна и бях много доволна,наистина са добри за проблемна кожа Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 2 686
Не съм ги ползвала лично, защото са ми малко скъпи, но това, което знам със сигурност е, че марките са професионална козметика, което значи, че са възможно най-качествени. Най-показателно е, че звездите ползват само такава козметика (не само на тези марки, естествено), а не разни "боклуци" като L'Oreal, например. Е, аз си ги ползвам и съм доволна, ама всеки според възможностите си  Laughing
Съветвам те, ако си решила да ползваш такава козметика, първо да се посъветваш сериозно със своята козметичка, защото тя ще ти препоръча продукти, специално за твоята кожа. Професионалните продукти са професионални точно заради това, а не се продават свободно по магазините. Обикновено когато си правиш дадена процедура в козметичния салон, козметичката трябва да ти препоръча продукти за домашна употреба от същата марка, за поддържане и допълване на ефекта от самата процедура.

# 3
Maria, zdravei!
Az polzvah Akademie - krem za suha i chuvstvitelna koja,krem za okolo ochite i slancezashtiten. Da, samo kozmetizi gi prodavat i to samo niakoi. Izobshto vseki /pochti vseki/ kozmetik si ima svoi produkti, koito predlaga. Ottuk i idvat veche moite samnenia kam tezi produkti. Ne se samniavam dali sa dobri,a dali si struvat zenata. Ne znaia dali ne sa na nivoto na L'oreal naprimer - imam predvid tezi, koito prodavat v Metro, takav kakavto sega polzvam. A krema okolo ochi sled kato zabremeniah,a interesno i sega, sled kato otdavna rodih, mi pari ujasno na ochite i te postoianno salziat.
Mislia, che ako si reshila da dadesh poveche pari, e nai-dobre da se nasochish kam po-izvestna kozmetika, koiato se prodava v specializiranite magazini. Tova, razbira se, e moeto mnenie.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 068
Здравей Мария!
Трябва да ти кажа,че много правилно си се насочила към продуктите на Академи.В момента това е най-доброто на пазара.Козметиката е невероятна и имат различни серии не само за проблемна кожа.
Ако искаш да научиш повече за продуктите на Академи виж най-отдолу на страницата на форумите има линк към страницата на фирма Антоанет-официален представител на Академи за България.Линк има и на началната страница на БГ-мамма.
Друга добра възможност за качествена козметика е Гатино,но ако питаш мен аз ти препоръчвам Академи и то горещо.

# 5
Благодаря ти Ренци, взех си гел за измиване на Академи, имам доста проблемна кожа (с много кисти). Засега не виждам някакъв особен ефект, но и козметичката ми каза, че за да има бърз и видим ефект, трябва да си взема и тоник и крем. Разбира се цената малко ме притеснява, но щом отзивите са наистина добри ще пробвам с цяла серия.

# 6
  • Мнения: 6 243
Добри са!!! Ползвам Академи за околоочен контур - суха и чувствителна кожа. Няма грешка!

# 7
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Renci, а има ли вече отзиви за въпросния BOTORELAX? Разгледах сайта на Antoanette и на пръв поглед доста добре ми звучат нещата, а козметиката, която ползвам - PAYOT я спряха от внос и ще трябва да потърся някаква алтернатива, да тормозя непрекъснато приятелки в чужбина да ми я изпращат не върви някак, а и тя като цени тук отговаря на Academie-то, навън сигурно ще е и по-скъпа. Най-много ме е яд за стягащия им серум http://www.softsurroundings.com/detail.php?parentid=13453&cu … &search=13453 - няма аналог (поне за мен), с какво ли не се опитах да го заместя.

За Botorelax-а питам, защото напредвам в годинките (на 37 съм) и въпреки че кожата ми е в много добро състояние си трябват вече и по-специални грижи, още повече, че по цял ден съм пред монитора, на изкуствено (луминисцентно) осветление, а и доста често не си доспивам  Tired Face Не знам дали е добре да се ползва редовно толкова отрано, може би само при екстрени случаи? Какво е твоето мнение като специалист?

# 8
  • Мнения: 4 068
Извинявам се закъснелия отговор,но нямах достъп до нет през уикенда.
Значи аз само добри отзово зо Боторелакса съм чувала.Не съм го ползвала лично,но моте познати които го ползват са възхитени.
То разбира се е индивидуално и зависи как ще го понесе кожата ти,но спокойно можеш да пробваш защото козметиката е много качествена и ефективна.

# 9
  • Мнения: 260
Цитат на: renci
Здравей Мария!
Трябва да ти кажа,че много правилно си се насочила към продуктите на Академи.В момента това е най-доброто на пазара.Козметиката е невероятна и имат различни серии не само за проблемна кожа.
Ако искаш да научиш повече за продуктите на Академи виж най-отдолу на страницата на форумите има линк към страницата на фирма Антоанет-официален представител на Академи за България.Линк има и на началната страница на БГ-мамма.
Друга добра възможност за качествена козметика е Гатино,но ако питаш мен аз ти препоръчвам Академи и то горещо.


nenamerih link а

може ли да ми го изпратите на лично съобщение
ако не ви затруднява
благодаря предварително

знам къде се намира магазина на антоанет,но сигурно к
линка сте има каталог или поне пове4е обяснение за всеки продукт
в магазина са много мили но ми е неудобно да ги разпитвам за всичко:)

# 10
# 11
  • Мнения: 260
много много благодаря Grinning

# 12
Да  споделя, че от около месец ползвам средство за измиване с гликолиева кисилина на МД Формулейшън. Има много добър ефект, кожата ми е доста мазна, а освен това е и със подкожни кисти. Имам чувството, че кистите се прибират, а като цяло тена ми се избистри. Чувала съм, че гликолиевата киселина е вид химически пилинг и съвсем леко излющва горния слой на епидермиса. На опаковката пише, че е за всекидневна употреба. Ренци, ти как мислиш, полезно ли е?

# 13
  • Мнения: 4 068
Мария, щом ти влияе добре значи няма проблем.
Химическия пилин по принцип е доста сериозна процедура, но в козметиката за домашна употреба гликолиевата киселина е в малки дози.
Абе най-важното е ти как преценяваш, че ти влияе понеже всичко е много индивидуално.
Едно нещо понася на едни и не понася на други.

Общи условия

Активация на акаунт