С какво забавлява(х)те детето на 4-5 месечна възраст?

  • 521
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 585
Мойто дете не ще нито да стои на активната гимнастика, нито успява да се залъже с играчки за повече от 5 минути.
През цялото време иска да е около хората. Дори и само да го гледаш и да му се усмихваш, пак е доволен, но хич не ще да седи сам  ooooh!

# 1
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ами тогава си го носи /ако имате шезлонг/ с теб из апартамента.Явно детето е по любопитно. Моя фъстък си седи сутрин по 1 час на активната гимнастика, където и заспива.После го местя на шезлонга, като му омръзне го слагам в креватчето му , после пак на шезлонга и така разнасяме се. И те са душички и искат компания Hug

# 2
  • Мнения: 8 769
Когато стане на 10 месеца ще е още по-обсебващо-иска да си играе с хора и туйто. И двете ми деца са такива. Социални животни. Игррай си с него, няма друг начин. Разбирам те напълно. Така е. Въпрос на темперамент.

# 3
  • Мнения: 2 271
Слагам я до мен(както е в момента) в стола за хранене или кошницата!Говоря й, играем с играчки или двете и тем подобни!Живи същества-искат си внимание!

# 4
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Имаше играчки закачени на кошарата (разни дрънкалки) и
го разнасях из апартамента когато му доскучаваше. Просто иска
компания детето и то е човек все пак.

# 5
  • Мнения: 5 299
Имаше играчки закачени на кошарата (разни дрънкалки) и
го разнасях из апартамента когато му доскучаваше. Просто иска
компания детето и то е човек все пак.
и при нас беше така Mr. Green Не искаше и за секунда да остане сама. Ако нямаш шезлонг, и количката върши работа Peace

# 6
  • Мнения: 515
Слагах едно одеалце на килима в хола. Слагах бебка по корем или по гръб и се закачах с нея. Освен това я слагах полулегнала на възглавница на фотьойла, на 5 месеца беше тогава. Слагах играчки всякакви до нея, така че да ги вижда и тя се опитваше да си играе с тях. Дрънкалки, книжки, лигавниците, залъгалката. Имаме си една играчка за количка с меченце и две въртолетчета, която и до сега много си я обича. Играхме си и с музикална играчка, с една хубава нежна мелодийка...

# 7
  • Мнения: 1 410
Играеше си с музикални играчки, дрънкалки, играехме си заедно. Постоянно е в една стая с мен. Иначе за няколко минути й доскучава и започва да се сърди.
Сега вече лази и се изправя. Постоянно се движи около мен.

Общи условия

Активация на акаунт