Двама лекари - две мнения?!?!

  • 743
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 274
Момичета, днес се сблъсках със следния проблем. Отивам аз тази седмица на УЗД  на частно - лекарят много мил, общо взето млад, кабинета му готин...Та казва ми той, че плацентата ми е закрепена по задната стена на матката. Днес в Женската консултация се сещат, че не са ми правили УЗД и докторката там ( с поне 20 г. стаж е жената и също много мила) ми казва, че плацентаа е закрепена по Shocked предната стена на матката Shocked  ТА седя сега аз и се чудя кой е прав и кой е к рив. На кого мога да имам доверие? И може ли да има две мнения по този въпрос? Не че тук  ще намеря 100% отговор на въпроса от коя старан е закрепена плацентата, но съм сигурна, че вашите мнения ще ми помогнат. Този частния се чуди как да ми измъкне повечко пари, макар че това  не еоценка на професионализма му....Много съм обръкана.. Всъщност най-вероятно ще  раждам със секцио и тогава имало значение къде е закрепена плацентата, та затова ме вълнува въпроса! Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 985
Ами в такъв случай ще те посъветвам да отидеш и на трети за да нямаш колебания.

# 2
  • София
  • Мнения: 299
Аз бих повярвала повече на тази, която има по-голям стаж, а и все пак не е на частно. Или по-скоро на по-хубавото  Laughing което и да е то  Confused

Но разбира се трети лекар ще е най-добре. Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 750
Миличка за твое спокойтвие отиди при трети специалист.
Успех

# 4
  • Мнения: 2 051
Цитат на: Godzilla
Всъщност най-вероятно ще  раждам със секцио и тогава имало значение къде е закрепена плацентата, та затова ме вълнува въпроса! Rolling Eyes


Къде е плацентата за теб е все едно Grinning
Няма да е все едно за този, който ще те реже. Ако е на предна стена, просто ще му пречи малко повече. Само това е, не се притеснявай!

# 5
  • Мнения: 713
Аз родих със секцио при това непланирано и никой не знаеше къде е залепена плацентата. Мисля, че vedrra е права. Не се притеснявай и успех.

Общи условия

Активация на акаунт