На море в Турция - тема 21

  • 90 820
  • 746
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 776
Zdraveite , znete lina4aloto na  iuni mesetc kolko gradusa e v Antaliya ? Merci, sori za latinskia Simple Smile

Не се самозалъгвай, латински е това:
Hey, vos scitis principium mensis Junii quot gradus in Antalya?

Твоето е неграмотност в явен вид Simple Smile
А колко градуса е юни месец в Анталия пише на която и да е метеорологична страница в мрежата....

# 496
  • Мнения: 1 810
Би ли дала повече инфо за Темизел, имали ли детска анимация например, би ли то препоръчала за почивка с дете?
Миналата година бяхме в съседен на Темизел хотел и ходихме да го разгледаме.На първа линия е,плажът е много хубав там,ситен пясък и плитка вода.Отвън хотелът изглежда много добре,басейните са много хубави,територията около него е добре поддържана.На пешеходно разстояние е от магазините и на около 7км от Айвалък.

# 497
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 706
За район Бодрум - Кушадасъ - Мармарис виждам само Бодрум със самолет -http://www.teztour.bg/bg/spoDetails?tezId=4182415

# 498
  • Мнения: 20
И ние това лято ще сме в Кушадасъ - Аква фантасу - АИ
Моля посъветвайте ни каква валута най-добре да имаме: USD, EUR или TR лири?
Става дума за дребни разходи из хотела, екскурзии или града.
Мерси предварително

# 499
  • Мнения: 5
Резервирах в Аква фентъзи,всичко хубаво,обаче малко ме смущават мненията,че от година на година качеството на храната спадало:(!!!!

# 500
  • Мнения: 3 001
И ние това лято ще сме в Кушадасъ - Аква фантасу - АИ
Моля посъветвайте ни каква валута най-добре да имаме: USD, EUR или TR лири?
Става дума за дребни разходи из хотела, екскурзии или града.
Мерси предварително


Аз лично винаги съм имала в себе си дребни банкноти в евро и монети в евро - например за пиколото за багажа - 2 евро, за камериерките първия ден - 5 евро, за сервитьорите, защото след първия бакшиш винаги ни намират места на открито, тъй като сме пушачи - на ден по 2-3 евро, за билети, ако ползваме долмуши - винаги са на цени 2 - 2,50 или може 1 евро - не знам за конкретния хотел и докъде се ходи. В магазините всички цени са написани в евро, така че няма проблем.

# 501
  • София
  • Мнения: 599
Би ли дала повече инфо за Темизел, имали ли детска анимация например, би ли то препоръчала за почивка с дете?
"Гранд Темизел" като хотел е много хубав. Нямам никакви забележки от към хотелската част, в т.ч. почистването на стаите и обслужването. За деца, зависи какво точно търсиш и колко е голямо детето. Детска анимация има всяка вечер. Има басейн с 3 водни пързалки, но няма аквапарк например. Плажът е много хубав със ситен пясък, доста широк. Ние бяхме средата на юни и нямаше никакви проблеми с намиране на шезлонги около 10.00ч. на първа линия или на басейна. Забележките ми са две. Първо, че храната не беше разнообразна (за децата всеки ден имаше само 2 вида супи), но го отдавам на това, че хотелът не беше пълен. Имаше предимно групи чужденци, които идваха за по една вечер и си тръгваха на следващия ден. Говорила съм с познати, които бяха след нас и при тях не е имало подобен проблем с храната. Вторият минус беше, че към 6-7 часа вечер почваше да мирише доста неприятно навън, което уж се дължало на някаква фабрика за маслини, която била наблизо  newsm78

# 502
  • Мнения: 485
И аз имам вече резервация - http://www.onyriaclarosresort.com/en/Onyria-Claros-Beach-Spa-Resort.aspx от 22.06
Galactic Voyager,  Hug  bouquet

# 503
  • Мнения: 6
Да попитам и аз - интересувам се от добър и не супер скъп хотел, смятам да ида със самолет ('щото с автобус 1200 км направо ме сбъркват   #Crazy) и през агенция, въобще не държа да е ултра ол инклузив, тъй като няма много да ми липсва разнообразие от алкохолни напитки, но пък предпочитам хубава плажна ивица с пясък и хотела да е близо до нея. И да няма много стълби, т.е. да не е на някакво скалисто място където да се изкачваш надълго и нашироко. Да кажа, че до сега не съм ходила на море в Турция и ще се радвам на вашите предложения.
Надявам се да предложите и някоя читава агенция - Бохемия направо ми пропаднаха в очите, много, ама много са зле и за съжаление се доказаха нееднократно.

Мармарис,хотел Ideal Prime Beach ! Алфатур за агенция,може и Емералд.

Последна редакция: чт, 24 яну 2013, 17:10 от bgtiger

# 504
  • Мнения: 6
Ние вече имаме резервация за Клуб Лакоста за 8.06 bowuu Вече четвърта година ще пътуваме с кола и това ,че е отдалечен не ни е проблем Naughty дано да сме доволни и да ни хареса....

Пуснах линк с малко снимки от него.Хубав е ,но плажа е доста далеко.Има автобусче,както и бар и дискотеката на плажа ,ама пак си голям минус отдалечеността от плажа ,а и от града.Ако искате тиха почивка е идеално място,буквално е в нищото хотела ,на един хълм.

Последна редакция: чт, 24 яну 2013, 17:15 от bgtiger

# 505
  • София
  • Мнения: 50

Момичета, все още избирам хотел. Туристическата агенция ми препоръчаха Royal Dragon и Royal ALHAMBRA. Почивал ли е някой в тези хотели, нека да сподели. Нищо не намирам в темата, особено за първия. Интересува ме и плажната ивица.



[/quote]

# 506
  • Мнения: 3 001

Момичета, все още избирам хотел. Туристическата агенция ми препоръчаха Royal Dragon и Royal ALHAMBRA. Почивал ли е някой в тези хотели, нека да сподели. Нищо не намирам в темата, особено за първия. Интересува ме и плажната ивица.



[/quote]

Роял Драгон е един от най-хубавите хотели в Сиде. Малко са ми размити спомените, защото съм била през 2008 г., но знам, че не сме имали никакви забележки относно всичко. Надявам се, че не са си развалили мениджмънта, мисля, че и миналата година беше в топ 10 на хотелите в Сиде в Трипадвайзор-а. Плажът е голям, с хубав пясък, мисля, че подстъпа в морето беше плавен, никакви камъчета.

П.П. Единственото, което не ми харесва във всички хотели от веригата Роял, е това, че на снек баровете близо до плажа се предлага сравнително беден асортимент от ястия, поне за нашия вкус, но може би така им е икономически по-изгодно, като се има впредвид как някои гости си препълват чиниите и след това ги оставят полупълни. Или е начин да накарат гостите да ходят в основния ресторант на обяд. Но храната им беше страхотна - разнообразна и вкусна.

Последна редакция: чт, 24 яну 2013, 19:02 от jfjallen

# 507
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 706

Момичета, все още избирам хотел. Туристическата агенция ми препоръчаха Royal Dragon и Royal ALHAMBRA. Почивал ли е някой в тези хотели, нека да сподели. Нищо не намирам в темата, особено за първия. Интересува ме и плажната ивица.



[/quote]

И двата хотела са отличен избор за мен. Дракона ми е фаворит  Mr. Green

# 508
  • Мнения: 0
Здравейте, искам да ви попитам какво мислите за този хотел
http://www.booking.com/hotel/tr/paloma-club-sultan-ozdere.bg.html
и като цяло за кушадасъ.Добър избор ли е като за първо ходене в турция на море

Тази оферта за 30.08 - 06.09 как ви се струва
http://www.emeraldbg.com/hotel/61879/2/153/61648/67670/PALOMA-CLUB-SULTAN-4*.html (трябва да го копирате)

защото в http://www.booking.com е два пъти по-скъпо, че и повече.

Бихте ли препоръчали агенция.

Ще съм благодаран на всеки, който отдели време да ми отговори - МЕРСИ

# 509
  • Мнения: 14 394
Хотелът е много хубав,на 33 стр.от тази тема пак има писано за него.На първата страница също.
Лично мнение-няма мясно за двоумение струва си.

Общи условия

Активация на акаунт