Единственият ми шанс е инвитро

  • 790
  • 6
  •   1
Отговори
здравейте на всички аз също имам проблем със съпруга ми не можеме да имаме дете защото имам запушване на тръбите и имам вече една операция лапароскопия и нямам шанс единствения начин е инвитро незнам дали въобще имам шанс да ме одобрят от програмата на здравната каса.Толкова съм объркана и отчаяна незнам какво да правя     

# 1
  • Мнения: 9 074
Мила, не се отчайвай само.
Виж в съседния форум Проблемно забременяване или форума към zachatie.org ако ти трябва някаква информация, съвет или просто искаш да споделиш. Успех !  bouquet

# 2
  • Мнения: 7 716
...единствения начин е инвитро незнам дали въобще имам шанс да ме одобрят от програмата на здравната каса...   
Ще те одобрят, побързай да се информираш, всеки момент ще започне приемането на документи.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 360
Стефани, не се обърквай и отчайвай! Инвитрото е реален шанс да имате дете.
Със сигурност ще бъдеш одобрена по програмата, щом си с доказано запушени тръби, но както те е посъветвала Лали - не губи време и бързо се ориентирай към клиника по инвитро, където да ти подготвят документите за кандидатстване. Защото местата са недостатъчни и миналата година приемът на документи се прекрати в края на май.

разгледай този форум:
http://www.zachatie.com/modules.php?name=Forums&file=viewfor … 3cadce915e3193e33

тук пишат много жени, минали или в момента минаващи по този път. ще ти бъдат от полза.

# 4
  • Мнения: 471
Стефани, сигурна съм, че скоро ще си имате бебче - само не се отчайвай, а приеми нещата по-философски. Ние също сме в това положение, но при нас проблемът е в мъжа ми. В момента, в който ми го казаха, се почувствах ужасно, но си казах, че трябва да съм силна, заради мъжа ми и желанието ни да имаме поне 3 деца Simple Smile и на другия ден вече бях забравила тревогите и притесненията и вече правехме планове кога ще искаме да направим опита и кога ще се роди нашето дете.
Ако наистина не си при специалист по стерилитет, бързо си намери такъв и започни процедурата по подаване на документи. Моят лекар каза, че вече приемат документите за здравната каса, така че действай - нищо не губиш, а съм и сигурна, че ще те одобрят. Това, което трябва да знаеш е, че след като те одобрят имаш на разположение 6 месеца, в които да направиш инвитрото.
Успех и ще чакаме да ни се похвалиш скоро  Hug

# 5
  • Мнения: 856
Стефани, момичетата вече са ти дали добри насоки. Потърси добър специалист и потгответе документите за Здравната каса. А тук, във Форума, вимаги можеш да намериш разбиране и съпричастност. Бъди силна и вярвай, че ще си имате бебче! Hug

Малко OFF - Slonchetka, поздравления за оптимизма. Peace
Успех ви желая!

# 6
  • Мнения: 471
Mur,  благодаря за поздравленията  Hug аз по принцип съм си голяма оптимистка и хич не обичам да се тръшкам за най-малкия проблем (е, настоящия не е много малък  Grinning ), а гледам да направя всичко по силите си, за да променя нещата в моя полза.
Надявам се аз и Лея (за нея също знам, че приема нещата по този начин) да ви заразим с нашия оптимизъм  Wink

Общи условия

Активация на акаунт