в кой ден от седмицата е най-добре да се направи прощапулник

  • 10 794
  • 18
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
някой може ли да ми помогне?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Цитат на: DEianaZ
някой може ли да ми помогне?


Неделя Simple Smile

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Айч, това било прощъпулник, заблудих се с погача Embarassed
Извинявам се.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
за погача знам че е неделя...ама за прощапулник..едни ми казват сряда, други понеделник

# 4
  • Мнения: 2 693
Няма значение. Единствено те съветвам да си убедена, че си ходи вече добре детенце... И друго - съобрази се със свободното време на гостите си - не всички хора са свободни през седмицата.

# 5
  • Мнения: 8 769
Защо трябва да има значение деня? Shocked Когато е удобно да дойдат гости, когато на майката й е удобно и най-вече, когато на детенце му е удобно да "приема" посетители Sunglasses

# 6
  • Мнения: 175
Четох в едно списание, че най-добре е събитието да стане когато има новолуние.

# 7
  • Мнения: 6 243
Ако питаш мене - направи го когано ще е най-удобно на теб и на гостите ти. А традицията е - прощъпулника в сряда, че  да не сяда (демек, детето да е работно и разтропано)

# 8
  • Мнения: 1 520
Днес ми казаха, че на подходящите дни са понеделник, сряда и събота. Аргументи защо не ми казаха. Традиции.
А какви са тези гости, за които споменавате. Прощапулника не се ли прави тихо и кротко само с домочадието? (баби, дядовци)

# 9
  • Мнения: 8 505
...съобрази се със свободното време на гостите си - не всички хора са свободни през седмицата.

Точно по тази причина го направихме в неделя.А за подходящ ден не съм чувала,нито щях да се съобразя с него.

# 10
  • Мнения: 2 807
За първи път разбирам, че се прави в определен ден от седмицата  newsm78

# 11
  • Мнения: 2 498
Само в сряда се прави....

# 12
  • Мнения: X
Ние го направихме в неделя, не съм се съобразявала с традиции. Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 3 537
И аз знам това за новолунието,ма защо точно в сряда... newsm78А пък то бабите и дядовците ни са на работа и ...то неделя като,че ли е най-добре.. ThinkingИ ние трябва да правим,ма нещо все отлагаме ooooh!

# 14
  • Мнения: 87
когато ти е кеф moresmile

Общи условия

Активация на акаунт