Мебели за детска стая

  • 2 683
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
здравейте, майчета! искам да си направя детска стая, защото скоро разбрах, че чакам второ дете :Д. малко ми е трудно обаче да се спра на фирма. ако някои вече е имал опит с подобно търсене, нека ми ппомогне. благодаря ви

Последна редакция: чт, 26 яну 2006, 16:21 от Анонимен

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ма4о, сори за оффа, но вярна ли ти е лентичката 36 години 3 седмици и 4 дни  ли пише?

# 2
  • Мнения: 1 180
Аз скоро правих втора детска стая и съм много доволна от фирмата - "Мебел пласт дизайн", единия им офис е на кръстовището на бул "България" и "Гоце Делчев". Стаята включва скрин с 4 чекмеджета, легло с ракла и чекмеджета, нощно шкафче, двукрилен гардероб с една приставчица /?!/ отстрани - нещо като рафтчета. Всичко това е в цвят бук /основен/, оранж и синьо. Стените са синьо и оранжево, перденцата - сини на мечета и звездички. Изпълнението е невероятно, работят с австрийски плоскости, могат да ти изрежат каквато табла искаш на леглото, въобще, правят, каквото им поискаш. Всички мебели с матрака струваха около 1700 лв., монтират ти ги и готово.  Поръчката става за около 25 дни. Много съм доволна! Успех!

# 3
  • Мнения: X
Ма4о, сори за оффа, но вярна ли ти е лентичката 36 години 3 седмици и 4 дни  ли пише?
ne znaq za6to, no se be6e polu4il tozi problem. i az go vidqh, no nqmah vreme togava da go opravq, a sega otnovo si e nared Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 309
На моя племенник сега му взеха готова стая от новия Айко, в момента заради откриването имало големи намаления. За 600 лв. - има легло с матрак, гардероб, бюро и някаква етажерка - това е по описание, понеже не съм я виждала.

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 488
Ще следя с интерес.....

# 7
  • Мнения: 380
Аз си правих обзавеждането по поръчка и съм страшно доволна. Ако те интересува пиши ми на лични ще ти снимам стаята и ще ти изпратя снимки.

Общи условия

Активация на акаунт