Имате ли нужда от специално мляко?

  • 485
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 546
Здравейте всички мами. Grinning
Съпричастна съм на всички с проблеми по отношение на алергията. Синът ми до 1 годинка беше на строга диета. Не познавахме нищо друго освен Фризопеп и разни зеленчукови ястия. Малко по малко се захранихме и нямахме никакви проблеми. После тръгна на ясла..... Започнаха отново проблемите, но този път изразени с разстойство. Докарахме си лактозна непоносимост!!!! Хайде отново на диета. Сега (пу-пу) вече сме добре. Хапваме си всичко. Мноооого рядко си пийва и похапва кремчета с прясно мляко даже. Избягвам защото пак му действа леко разхлабващо но отдавна вече нямаме обриви. След всички тези диети и специални млека в един момент се оказахме с излишък от тях.
Подарявам на всяко нуждаещо се бебче или детенце мляко. Имам 5 или 6 кутии Фризопеп и около 10-ина кутии Нутрилон Low Lactose (нисколактозно мляко). Ако някой се нужде нека ми остави координати за връзка на мейл адрес: g_gospodinova_2@hotmail.com или лично съобщение. Живеем в София.
Готова съм да помогна. Hug

# 1
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ето това се казва благородна постъпка!

# 2
  • Мнения: 1 685
Може би трябва да пуснеш това като обява в "Продавам,предлагам,подарявам".

# 3
  • Мнения: 1 555
Радвам се, че има толкова благородни хора ! Желая много здраве на детенцето ти !!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт