Призракът на Елена / El fantasma de Elena * тема 1

  • 23 484
  • 222
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
                                                                       Призракът на Елена
    
                 Сърца, които се борят между живота и смъртта, се превръщат в призраци в една любовна история
                                                                
                                                    

                                                Telemundo , Сащ , 2010 г. /  Сценарист : Умберто '' Кико '' Оливиера

                                                               ОТ 24 ЯНУАРИ , ВСЕКИ ДЕЛНИК ОТ 15 ч. , БТВ

  с участието на : Елизабет Гутиерес , Сегундо Сернадас , Ана Лайевска , Марица Бустаманте , Фабиан Риос , Кати Барбери , Елус Пераса , Сули Монтеро и др.

                                                                                      ИСТОРИЯТА :

Елена Лафе и Елена Калканьо се срещат между живота и смъртта, за да се борят за любовта на Едуардо Хирон – богат и мистериозен мъж, потомък на семейство с традиции в отглеждането на коне, който обръща гръб на едно минало, белязано от неочаквани трагедии.

Елена Лафе е красива и невинна жена, която никога не е познала истинската любов. Отраснала е в сянката на баща си на уединено място, където е научила страстта към свободата, конете и обикновения живот.

По време на една буря, нейният път се пресича с този на Едуардо Хирон – богат и решителен мъж, чиято страст и бизнес се вихрят в света на конете. Потомък на семейство с традиции в отглеждането на коне, зад гърба си крие една тайнствена история за една съпруга, която е умряла в деня на сватбата.

Едуардо се е оженил за една от своите братовчедки-близначки – Елена Калканьо, която по време на сватбеното празненство се хвърля от една кула в имението. Срещата му с Елена Лафе се осъществява една година по-късно, когато тя спасява живота му след една катастрофа и му помага да се възстанови, като накрая двамата се влюбват един в друг.

Страстта и любовта, която се ражда между тях, ги отвежда до олтара, но пристигането на новата съпруга на Едуардо в семейството, отприщва една война в семейство Хирон, благодарение на ужасяващи тайни, които се крият в имението.

Елена се оказва човека, отворил Кутията на Пандора, когато влиза в заключената стая на мъртвата, за да я открие там и започва да разкрива детайли от наследството на Калканьо, и съмненията, че онзи, който е убил съпругата му, както и всички добре пазени тайни, могат да сложат край на историята й с мъжа, когото обича.


                            

                            

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Диди,много хубава новина LaughingЩе се гледа,определено PeaceБлагодаря за темичката   bouquet Hug

# 2
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Запис и от мен ще се гледа . Най после Бтв почна да пуска хубави, нови и латино  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 4 170
Супер.  Peace

# 4
  • Мнения: 4
Чудесна новина  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 5
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Аз съм много доволна от Бтв пуснаха нови латино сериали, също така и турски (Огледален свят), а сега ще почнат и шоута България търси талант и Гласът на България доста разнообразиха нещата, а и които иска латино по Бтв Лейди почети само това се върти  Peace . Очакванията за този сериал са ми много, дано ги оправдае, ама новият турски направо се зарибих на него  Mr. Green . С тези сериали ставам като бабичка  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 9
По БТВ Лейди наистина дават много латино , но са масово неща , които са вече давани. Една Желязна дама само , която е премиерна . А докато вчера разглеждах списък със закупени теленовели в Бг , особено пък от БТВ , ми се завъртя главата  Laughing Толкова са много , а нищичко не дават Crossing Arms

И понеже има седмица до премиерата ( и малко повечко де ) ще сложа няколко снимчици  Mr. Green

Елизабет Гутиерес , която аз харесвам много , много  Heart Eyes





   

# 7
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Да, повтарящи са но всички са много добри Клонинг и Дяволът .. И аз харесвам много Ели, добре че се събраха с Леви хубава двойка са Simple Smile))

# 8
  • Мнения: 9
Така е   bouquet Това , че са повторения , не значи че не ги гледам  Mr. Green ... от време на време  Rolling Eyes

А Ели и Уилиям са прекрасни  Heart Eyes  Толкова много красота на едно място  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes







А в момента текат преговори за тяхно съвместно участие в теленовела  Crazy  Уилиям е потвърден , за женската роля все още текат кастинги , но има голяма вероятност да е Ели  Heart Eyes Зрителите много напирали да ги гледат заедно на екран  Laughing

# 9
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
И децата им са много сладки Simple Smile За сериала има какво да добавя Секундо ми е много безразличен артист, но тука може да е по-добър от последният му филм в които го гледах Гибелна красота..Адско разочарование беше този сериал и Дана Гарсия там беше много зле, ама тя навсякъде е зле, де(дано да не съм обидила някои)....

# 10
  • Мнения: 9
Мен лично , не  Laughing  Дана е много сладка , но с тези вечно еднообразни роли омръзва. И крайният резултат е непоносимост : първо към героините , рано или късно и към самата актриса Peace Поне при мен  Laughing


Аз Сегундо го харесвам . Убав ми е  Laughing

# 11
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Е спор няма хубав си е, ама безличен в ролите, дано тази не е така Simple Smile . Мен ме дразни Лусеро самата и роля в Желязната дама, не е желязна ами лудата дама  Joy

# 12
  • Мнения: 4
Здравейтеее  Hug   Тук  има анкета за новия сериал на Уилям Simple Smile нека който иска да подкрепи Елизабет Simple Smile))
http://www.televisa.com/telenovelas/

# 13
  • Мнения: 9
Здравейтеее  Hug   Тук  има анкета за новия сериал на Уилям Simple Smile нека който иска да подкрепи Елизабет Simple Smile))
http://www.televisa.com/telenovelas/

Мерси за анкетата   bouquet

Подкрепих я , дано я изберат  Praynig  Много ми се иска да ги видя заедно на екран  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 4
На мен също много ми се иска да ги видя заедно на екран  Praynig Praynig Praynig Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт