Кръвни тестова за непоносимост към храни???

  • 1 253
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Чували ли сте за това???
Срава въпрос за кръвен тест който показава непоносимостта на организма към някои храни, и съответно поносимистта към други. Всички храни се отпечатват в списък в отделни групи в зависимост от поносимостта. И като се следи храненето по списъка- се отслабва.
 Та въпроса ми сега е знаете ли къде се правят такита тестова ( в смисъл във всяка лаборатория ли може), колко приблизително стува такова нещо.

# 1
# 2
  • Мнения: 888
  И аз бях чула, че са скъпи,ама 1350 лв ...  #Shocked

# 3
# 4
  • Мнения: 5 391
Жалко че е толкова скъпо Sad
Бих си направила с удоволствие в противен случай

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз също бих си направила такъв тест. В сайта им има на разсрочено плащане. Полезно е. Забелязала съм, че не ми действат добре тестените изделия от бяло брашно. Подпухвам , когато ям баница или кекс и съм 100% сигурна, че ще са в червения списък бяло брашно и бяла захар.

# 6
  • sofia
  • Мнения: 769
Един приятел ме светна, че в Сърбия са по 90 Евро и можеш да пратиш кръв по пощата (куриер) и те ти връщат резултатите. Той си е пратил така пробата и сега чакам да каже какви са резултатите след 3-4 дни.Simple Smile

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Един приятел ме светна, че в Сърбия са по 90 Евро и можеш да пратиш кръв по пощата (куриер) и те ти връщат резултатите. Той си е пратил така пробата и сега чакам да каже какви са резултатите след 3-4 дни.Simple Smile
я го попитай къде точно става, как се казва клиниката и изобщо всички подробности

Общи условия

Активация на акаунт