Лечение на остеопороза

  • 3 088
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
             Прерових навсякъде в нета за ефекта от PROLIA . Това е инжекция която се бие подкожно на 6 месеца за лечение на остеопороза. На мен ми откриха -2,65 на тазобедрените стави / с висок фрактурен риск /на Декса скенер. Назначиха ми лечение Бон Вива - венозни инжекции, поставят се на три месеца. Не можах да ги понеса и сега ми предлагат PROLIA. Искам да резбера  някой ползвал ли ги е и дали има ефект от тях. Повдигам въпроса защото всъщност са и много скъпи 568,00лв. е последната цена която намерих , а реимбулсацията е 25%.

# 1
  • Мнения: 409
Здравей ахат. Виждам,че коментарът ти е доста старичък, но пък дано влизаш в сайта. Имам въпрос относно Пролия.
С нея ли реши да се лекуваш, как ти понесе, имаше ли странични ефекти. Майка ми е с остеопороза, приемаше веднъж в месеца Бонвива, но нещата се влошават. Сега и препоръчаха Пролия и докторката и е казала,че няма странични ефекти. Търся по-конкретна информация в интернет, има хора, споделящи потресаващи странични ефекти. Много ме е страх да не продължи влошаването и. Искам да намерим най-доброто решение и ако не може да се подобри състоянието и, поне да не го влошава.

Общи условия

Активация на акаунт