"Готова на всичко" по Diema Family

  • 96 070
  • 586
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 14 817
 Да нормално е Синан да ревнува,  все пак всеки би ревнувал съпругата от лудо влюбен в нея мъж
Но според мен Синан освен ревност изпитва и гняв защото в един момент вижда ,че Алие е напълно способна да поеме живота си в ръце и да бъде напълно независима от него
Сега не мисля ,че до момента Алие му е дала основание да ревнува.Все пак тя няма вина ,че Дениз е влюбен.На Дениз също не е дала надежди,напротив многократно му е заявявала позициите си и отношението си към него

Синан няма никакви козове срещу Алие ,не може да я упрекне за нищо,осъзнава че губи власта си над нея, но не може да преодолее себе си ,не може да се изправи срещу майка си и  любовта на дениз му дава чудесен повод да скача срещу Алие
А и как друг мъж ще се захласва по жена му,това е привилегия само на Синан ,само той има право да гледа  и да ходи по чужди жени

# 211
  • Мнения: 82
jujja69 ,права си.Много талантлив актьор е Халит.Жестовете,мимиките,погледите,
дори походка,във всяка една от ролите му са различни .
Момичета,знаете ли какво ми направи впечатление в този сериал,специално
в последния епизод.
Вуйчото,Денис,съседите на вуйчото/не им помня имената/всички смятат,че Синан
не е прав да ревнува.
Денис я кара до къщи,Денис я взима от къщи,/вярно,мъжът и се забавлява,но има таксита/в болницата я вижда с Денис,на телефона Денис и то не веднъж,във вуйчото с Денис ,разбира че е била на разходка с Денис и детето,
казва му ,че и е приятел и като капак на всичко Денис му заявява,че той,нейния съпруг не може да му забрани да се вижда с Алие.И всичко това се случва в период през който Алие категорично отказва да спи със съпруга си.И нямало повод за ревност и съмнение?
Бих задала въпроса:Това във вашето семейство възможно ли е?Съпругът ви  няма ли да ревнува?
Мисля,че в България голямото болшинство от мъжете при същата ситуация ще ревнуват,а в Турция сигурно всички.Жените ще ядът бой на почивки.А някои няма и да са живи.
Да сте чули в България или в Европа да задават въпрос на актьорите дали жените им ревнуват когато се целуват във филма?А колко пъти зададоха този въпрос на Халит и Берги?
Синан ревнува и в същото време сам мърсува.Аз го оправдавам,защото времето през което бяха разделени никак не беше малко,а то продължава и когато са заедно.
Но защо трябва да е цяла нощ?Знаем,че тези работи и през денят стават. hahahaОще никой не знае за Лейля,но да липсваш нощно време?Кълне се като дърта циганка,че е спал в хотела.Е , вярно спа,но не сам.
За мен истината е ,че Алие е влюбена и това е една допълнителна задръжка
в отношението и със Синан.
 


Синан е прав да ревнува. При тази ситуация и у нас почти всеки мъж би изревнувал. Peace

Наденце, кого оправдаваш? Синан или Халит? Joy Joy Joy

Алие е влюбена "до ушите". Самозаблуждава се, че като не са "консумирали" приятелството и по най-невинния начин - то не е изневяра.
Мисля си, че е по-опасна неконсумираната връзка на Алие и Дениз от това, че Синан и Лейля спят заедно в хотела.... newsm78 newsm78 Joy Joy Joy
 Сега сериозно. NaughtyСилно ме смути безапелационната лъжа, която тръсна Синан. Че се и кълне като отрича. Нали Коранът забранява лъжата. Или жената не е човек - нея като я лъжа - не престъпвам вярата. Така ли? newsm78 Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Последна редакция: ср, 20 мар 2013, 13:49 от mamata48

# 212
  • Мнения: 14 817
 Алие до този момент не е общувала кой знае колко с други мъже .
Не дадоха да има и кой знае колко приятели.Животът и е бил в къщи в компанията на Мерич и  под командата на свекървата

Сега за нея светът се разтваря.Вижда че има мъже които ценят и уважават жените ,съобразяват се техните желания,зачитат и ценят мнението им.На нея вече и е трудно да се върне към онзи начин на живот , а и самата тя осъзна колко неправилен е бил той спрямо нея.Тя никога вече няма да жертва себе си и независимостта си заради Синан или майка му.Алие бавно но сигурно си възвръща себеуважението което заслужава.Покорната и безропотно подчиняваща жена си е отишла.Има една нова Алие която никак не допада на Синан и на майка му

# 213
  • Мнения: 9 705
Да, Синан е прав ,може би, да ревнува...ех този Дениз - той е тук и там и навсякъде около Алие и децата...
а и Алие е толкова отчуждена вече от него в спалнята...какво друго да си помисли Синан Thinking но ако познаваше поне малко Алие, ако беше положил поне малко усилия да се промени...ако...
тази ревност е излишна,тази ревност е на един глезльо, който е свикнал светът да се върти около него; и не на последно място- тази ревност идва от мъж ,който изневерява...

Много се радвам за успеха на Алие - природно интелигентна, тихо ,скромно и мъдро намери своето място  в света на модата,където конкуренцията е жестока...тя вече има основа- защо да търпи това мекотело- да си наеме квартира- вярвам ,че доходите ще й позволят това Thinking

Джолева  Hug споделям напълно това,което си споделила за Алие Hug тя наистина си върна самоуважението ,което заслужава Peace

# 214
  • Мнения: 13 337

Да се включа и аз в дискусията. Simple Smile
Говоpя за Синан, защото иначе съм пpистpастна. Joy
Мисля, че ситуацията с pевността е еднаква със ситуацията у нас. Ако един мъж е много влюбен в жена си, със сигуpност ще я pевнува, но от възпитанието му зависи как ще постъпи - с бой или със скандал.  Mr. Green Или с някакво нощно наказание. Embarassed Embarassed
Помислете си обpатния ваpиант - ако пpи Алие, след като са двойка с Дениз, се появи нов ухажоp - какво става? Той ще стои спокоен и весел? newsm78 newsm78
Но споpед мен, основната пpичина за недоpазуменията в това семейство, е свекъpвата.  #Crazy Naughty Ако живееха сами, със сигуpност щяха да си опpавят отношенията. Свекъpвата е виновна и пъpвоначално за възпитанието на Синан. Peace
За мен посланието на този филм е именно към майките на синове. Joy Joy Joy  Joy(аз имам дъщеpя, да ми е жива и здpава! Simple Smile)


# 215
  • Мнения: 14 817
Цитат
За мен посланието на този филм е именно към майките на синове. 35 35 35  35(аз имам дъщеpя, да ми е жива и здpава! Smile)

 Посланието е за майките като цяло може би.За майките обсебващи децата си и искащи да дирижират живота им ,решенията им,начина им на мислене.За майките не можещи или не желаещи да приемат ,че рано или късно детето заживява свой собствен и самостоятелен живот

Напълно съм съгласна че за поведението на Синан основна вина има майка му
Тя му е набила в главата ,че мъжът има право на всичко , а жената е длъжна да мълчи и да слуша
Жалкото е че този млад ,образован мъж който се е срещал с всякакви хора в своята работа е допуснал закостенялото мислене на майка му да ръководи неговия начин на мислене и от там живота му
А може би така му е по удобно

# 216
  • Мнения: 9 705
Здравейте! Kissing Heart
Днес посрещаме астрономическата пролет!  dancing
Извадете розовите очила, поизтупайте праха от мечтите и не си забравяйте усмивките – онези, по-широките и малко отнесените  Laughing 
Честита Първа пролет на всички! )))
Бъдете щастливи и влюбени! )))


# 217
  • Мнения: 82
Хубав пролетен ден и от мен!  Hug

# 218
  • Мнения: 68
Честита пролет! Бъдете здрави и усмихнати!
Пропуснах последните две серии на филма, но не мога да ги открия да ги гледам. Ако някой може да ми помогне и ако ги има някъде качени, да ми посочи линк. Благодаря!

# 219
  • Мнения: 9 705
sladurchetata  Hug
На 1 стр. има линк, но качването се забавя с 1-2 серии Praynig
http://vbox7.com/collection:1843242

И в живота на Дениз има драма ooooh!  харесвам го , но каквото и да е преживял, малко е несправедлив към сестра си, която няма никаква вина...и все пак лека полека ледовете ще се стопят...

А Синан си живее в собствен свят, в който на почит е егоизмът му #Crazy изобщо не е обърнат към промяната  Outta Joint  за разлика от Алие...

# 220
  • Мнения: 9 705
Синан ще се променя Joy хм...ще видииимммм Whistling
Дениз и сестричката му са много сладки в "опознавателните" Laughing си отношения Heart Eyes

# 221
  • Мнения: 2 411
Дами,използвам последните минути на
днешния ден за да ви честитя първа пролет.
Пожелавам тя да ни донесе много усмивки и приятни емоции!

.

# 222
  • София
  • Мнения: 1 115
Много ми харесва Алие как се опитва да се справя сама с живота.Потръгна и в кариерата.Стана независима.Единствено ме е яд,че няма да се бори за любовта си .
А Синан просто нямам думи.Това е типа мъж от който искам да бягам с 300.
На мама детето.Пнебрегва съпругата си  и децата си заради мамчето.
А някой от тези ,които са гледали филма ще ми кажат ли какво става със Мерич и  доктора?
Благодаря!
Незнам защо имам чувството,че ще се случи нещо лошо с вуйчото на Алие.Дано се лъжа
Приятен ден на всички

# 223
  • Мнения: 72
Добро утро в съботния студен ден!!

Честит Имен Ден на всички празнуващи!!!


Относно снощния епизод.....Синан май сам влезе в капана за гостите.Предполагам,че Лейля ще дойде с подарената гривна ...и тогава  Синан вече ще си подпише присъдата!!  Но ....ще видим!
Докато Алие е наясно със себе си ...Синан се лута в отношенията си с майка му- , с Алие , с Лейля....


Пожелавам ви спокоен и топъл съботен ден!!!

# 224
  • Мнения: 7
Честит празник и от мен!  bouquet

Леко и приятно ми върви филма,без измислени ситуации,това което преживяват героите,
може да се случи и се е случвало на нас или наши близки.Мислех си,че поука от филма може да
бъде,под един покрив да не живеят няколко поколения,защото носи само негативи.Но пък,
от друга страна,Нюню,майка й и сина й,живеят в разбирателство,явно си зависи от манталитета.
За сетен път се убеждавам,че Истанбул,не е Турция.Много закостеняло и стереотипно мислене
в провинцията,видяхме одринските матрони,обличат се като европейки,искат да изглеждат
като такива,но манекенката за тях е синоним на лека жена.
Синан,според мен няма да се промени,характер граден с години,как се променя,а е и твърде
голям егоист,за да си даде сметка,че и той греши понякога.

Общи условия

Активация на акаунт