"Готова на всичко" по Diema Family

  • 96 070
  • 586
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 411
От този епизод след като се разбра със сигурност за изневярата ,на Синан му е пределно ясно,
че е загубил Алие завинаги и показва истинското си лице.Променя държанието си към Алие корено.Жестоко злоупотребява с майчините и чувства.
Завръщането на Алие беше глупаво и необмислено.След като вече няма чувства към Синан, отвратена е с основание , не може да дели легло с него, защо се връща?Още повече
че в нея са се породили нови чувства към друг мъж.Чудесно знае,че не може да живее с мъжа   си като брат и сестра.За да го кара да рендосва канапето и дори съня му да не е като хората.Колко мъже на 30 год могат да се примирят с такова нещо/и то в Турция/ и да не изневерят,при положение,че една нахална ......му се обяснява в любов  ,реве,не може без него,трови се.
Както се видя половинчата жертва до никъде не доведе.
Истината е развежда се и се бори за децата си.Има нужда от мъж ,който тя обича и е обичана.
Алие се направи на по голяма европейка от европейците.Опитал се мъжът и да я изнасили
след като месеци наред тя го избягвала.Как го каза все едно не мъжа и,а комшията се е опитал.
 

 
 

# 241
  • plovdiv
  • Мнения: 54
Здравеите  bouquet
И аз гледам сериала с вас  bouquet
Аз пък понякога направо съ4увствам на Синан.Между вси4ки тези жени-маика ,сестра ,жена и любовница.Направо бих полудяла Crazy Crazy Crazy
Алие -много е красива ,оба4е е толкова студена(да знам 4е има основание спрямо Синан)Но цялото ми усещане е за студенина -не знам ,но не намирам особена сърде4ност към никого .Може и да се лъжа,дано  Thinking
Съгласна съм със вси4ко което nadejda2639 е написала преди мен -не мога да го кажа по-хубаво

# 242
  • Мнения: 9 705
zlatina74  Hug  наистина -  струпа се много на главата му - бременна самоубила се любовница, Лейла която се навира в леглото му...майка му...и на фона на всичко това жена му иска развод  #Crazy

Наде  Hug права си,но аз не мога да забравя ,че Синан си запази водката  33uu  Joy
Този д-р Кахаран ли е  или Карахан newsm78 има много смешни уши Joy

# 243
  • Мнения: 13 337

Въпреки ушичките, Карахан е много сладък и безкрайно търпелив с любимата си Мерич! Mr. Green

А Синан навлиза в нов, зелен период - психологически тормоз над Алие с майка си и децата. #Crazy




Лошото за Алие е, че децата много го обичат!  Sad


# 244
  • Мнения: 31
Този д-р Кахаран ли е  или Карахан newsm78 има много смешни уши Joy
Mr. Green
ама я го виж сега като порасна Wink Flutter    цък Heart Eyes к'ъв е вървежен  Sunglasses

и пак Simple Smile

# 245
  • Мнения: 13 337

пенда, и аз гледах снимки от този нов филм на Нургюл Й., но не знаех, че това е "Карахан" - много е сладък, наистина! Hug
Има ли бг форум за този филм? newsm78 newsm78

# 246
  • Мнения: 9 705
пенда HugНаистина е вървежен Laughing той ли партнира в новия филм на Нургюл newsm78
гледах клипчета  за този филм в темата на патетата, но не се усетих Praynig

Жу Hug  и зеленото много му ходи на Халит Peace Laughing

# 247
  • София
  • Мнения: 1 115
Как ме ядосва този Синан  #Cussing out
Ужасно се държи с Алие и все я заплашва с тези деца

# 248
# 249
  • Мнения: 2 411
Лили,ние с теб знаем ,че Синан си запази водката,но Алие не знае.
Грам усилие и компромис не  направи та макар лицемерно,макар и с отвращение.
Не само ,че не легна ,но почти не разговаря със Синана ,веднъж не се усмихна дори.
При такова "мило"отношение дори сериозен мъж,различен от Синан ще се хвърли в леглото
на друга жена.
Много ми харесва сериала.Не случайно съм гледала 70 серии без превод,но сега с превод е значително по-добре
Вчера на сватбата Синан щеше да се пръсне от ревност,/ не ми беше жал/,беше ми забавно как следеше погледите им.На празника на балоните се държа нагло и злобно.
"Гладна ли стачка правиш?Не чакай резултат"


 

# 250
# 251
  • plovdiv
  • Мнения: 54
Бреи -това доктор Крахан като голям ли е ? ooooh!
Никога не бих го познала Shocked
И аз на шега запо4нах да гледам пък така залепнах  Laughing за Алие де

# 252
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 139
Здравейте!
Не мога да си представя, че някоя  жена би могла да оправдава Синан, още повече пък това, че е искал да я насили. Според мен насилието е недопустимо както от комшията, така и от съпруга. Говорим за съпруг, който изневерява системно и унижава жена си, че даже я и бие. За какво да ми е жал за него? Студена била Алие! Ами че тя е отвратена от него, презира го, как да се държи топло с него? Ако при вас дойде нахакана млада жена и ви каже, че е бременна от съпруга ви и ако обичате да се разкарате и да не им пречите на щастието, вие как ще реагирате? Ще си легнете с мъжа си, ще сте мила и добра? Направо не мога да повярвам, че е възможно Алие да бъде упрекната в каквото и да било. Освен това тя е мила, добра и сърдечна с всички останали. На всички помага, търпи даже онази злобна комплексарка Сюхейля, макар че спокойно може да я сложи на мястото й.
Направо е ангел за мен Алие. Аз не бих търпяла и една четвърт от всичко това!

# 253
  • г. Пловдив
  • Мнения: 91
Здравейте!
Не мога да си представя, че някоя  жена би могла да оправдава Синан, още повече пък това, че е искал да я насили. Според мен насилието е недопустимо както от комшията, така и от съпруга. Говорим за съпруг, който изневерява системно и унижава жена си, че даже я и бие. За какво да ми е жал за него? Студена била Алие! Ами че тя е отвратена от него, презира го, как да се държи топло с него? Ако при вас дойде нахакана млада жена и ви каже, че е бременна от съпруга ви и ако обичате да се разкарате и да не им пречите на щастието, вие как ще реагирате? Ще си легнете с мъжа си, ще сте мила и добра? Направо не мога да повярвам, че е възможно Алие да бъде упрекната в каквото и да било. Освен това тя е мила, добра и сърдечна с всички останали. На всички помага, търпи даже онази злобна комплексарка Сюхейля, макар че спокойно може да я сложи на мястото й.
Направо е ангел за мен Алие. Аз не бих търпяла и една четвърт от всичко това!
svetal4o27  newsm10 Толкова добре казано че няма какво да допълня. И аз съм на същото мнение.

# 254
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 139
Как искам тази фльорца Лейля да го разори Синан! То е ясно, че ще го закопае по някакъв начин, но да видим точно по какъв.

Общи условия

Активация на акаунт