Първи ден на ясла

  • 8 280
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 693
Утре е първият ден на Емо на ясла. Раздвоена съм - сещате се /тези, които са минали по този път/. Стискайте палци да се адаптира бързо и да не плаче, а мама да си намери работа скоро. Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 645
успех утре,
да не плаче, бързо да свикне и мама да е спокойна.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
и аз ви пожелавам успех

# 3
  • Мнения: 654
Grinning Стискаме палци Емаката бързо да свикне! Grinning
И на мама да не й е толкова мъчно! Grinning
Успех утре! Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 13 200
Ейййй, я се стягай... раздвоена била  Imp . Няма да си раздвоена, че и той ще се раздвои! Стискам палци! Ще се адаптира бързо Емо, голям мъж е вече. Нали и Лора ще е там... няма страшно! Само вие мамките внимавайте, ако ревете - не пред децата  Laughing

# 5
  • Мнения: 429
Еййй бобо , какво е това от теб , я по-смело , та ти водиш детето си на хубаво място , при децата . Гаранторам ти ,ч е там те се чувстват на място , сред свои . Ние вече си имаме приятели( до колкото мога да нарека няколкото лапета , с които се прегръщаме ) .
Наистина палци трябва да ти стискаме за работата . Но ще успееш , спокич !!!!


Айде успех по всиииички фронтове !!!

# 6
  • Мнения: 3 562
Всичко ще бъде ОК thumbsup  thumbsup  thumbsup  thumbsup  thumbsup  thumbsup  thumbsup  thumbsup  thumbsup  thumbsup  bye

# 7
  • София
  • Мнения: 512
Бобо всичко ще е супер . Стискаме палци Simple Smile)

# 8
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Успех!
Най- важното правило- никакви дълги сбогувания в яслата.

# 9
  • Мнения: 4 390
Успех на Емо утре.
А мама да е спокойна. Децата се адаптират бързо. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 713
И аз стискам палци и пожелавам успех. На мен ми е много притеснено от мисълта, че един ден ще тръгнем на ясла и отсега ми се доревава. Боболента, въоръжи се с желязна маска за 1-вия ден.
Успех и дано детенце да хареса яслата и да свикне по-бързо. Пиши как е минал деня ако имаш време после.

# 11
  • Мнения: 7 831
Успех,
Дано му хареса  Grinning .

# 12
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Успех!
Дано сте от тези дето няма да плачат.Ние не бяхме от тях , но сега след месец ходене в яслата не иска да го вземам . Бяга от мен и се крие в лелята или сестрата.
И да се усмихваш утре.Не плачи пред хлапето .Малко е трудно ама мама може!

# 13
  • Мнения: 2 693
Току-що се връщам от яслата. Емо изобщо не рева. Влезе си като пич, хванал за ръка сестрата. Аз естествено бях с желязната маска, въпреки че сутринта преди да излезем ми се бяха напълнили очите. Ама не се разплаках - сигурно съм коравосърдечна майка. А и той ми вдъхваше доверие някак си... Не сме правили дълго сбогуване, то и нямаше как - персоналът си знае работата. Много ми хареса сестрата, а мен първото впечатление рядко ме лъже. Та така - дано всичко е ОК. Като го взема на обяд ще пиша как е.

ПП: А, утре имаме родителска среща, та ще се запозная и с майките на останалите. Борбата "анти-телевизор" ще я подхвана отрано! Grinning

# 14
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Vache
Нали и Лора ще е там... няма страшно!


Да бе, ама точно тя така ревна, че ме е шубе и той да не я последва... защото той като я чуе че плаче, и той почва...

Общи условия

Активация на акаунт