АМ Babylove от DM - Мнения

  • 46 654
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 360
здр-те
и ние сме на смесено хранене и използваме това мляко,за съжаление в момента няма внос на 1-ката,глдам,че това е често срещан проблем,запасих се 4 кутии,но ще ме изкарат максимум месец,някой да има инфо дали скоро ще има от него

# 76
  • Мнения: 800
Аз живея в Босна и тук няма внос на 1 и 2. Казаха, че се дължи на липсата на биосуровина на европейския пазар. Предполагам, че ще възстановят производството, но кога не е ясно. Ние сме на 3 и само него го има за наша радост.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Да и на мен ми казаха,че имало проблем с някаква суровина,ами като се наложи ще го сменяме,то дано си имам повечко кърма де Simple Smile

# 78
  • Мнения: 558
Миналата година, по това време, имаше същия проблем с 1. Пък при нас се консумираше двойно, та бях помолила управителката на магазина и каквото получеха през седмица-две, ми го заделяха. Даже един път ми поискаха от друг град, от филиал, няколко кутии. Може да ги питаш по мейл или на ЛС във Фейсбук, за кога се очаква зареждане, винаги отговарят  Peace

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 360
ооо,супер ще попитам
Тук в нашия клон вече 3 пъти им карат стока,но 1-цата я няма
Дано в българския им профил във ФБ да отговарят,изпратих покана и като ме приемат ще им пиша ЛС

# 80
  • Мнения: 558
Във Фейса можеше да им пишеш и без да се "сприятелявате", но няма лошо  Peace

# 81
  • Мнения: 349
Ние също сме на това мляко и съм доволна. Лошото е с тази липса на доставка. Яд ме е,че последния път не се запасих с няколко кутии, но сега като знам какво е положението ще купувам по повече.

# 82
  • Мнения: 96
Днес купувах от ДМ в Сердика Център 2-ка за дъщеря ми, но видях че имаше и 1-чка. Ако имате възможност се запасете от там Simple Smile

# 83
  • пловдив
  • Мнения: 1 088
Здравейте,ние сме на 1 .1 г и до сега ползваме Lactana bio,но напоследък много бързо свършва и реших да опитам с babylove.Днес го взех и нямаше проблем,малката си го изпи без проблем. Сега ще видим как ще се отрази на стомахчето. Може да продължавам да давам и лактана,но ще ги редувам през деня. Мисля,че млякото е добро,щом и от 1 -я път го прие (иначе е малко придирчива-веднага усеща различен вкус),все пак мисля,че щом е произведено в Германия,отговаря на стандартите за качество,а е и био,така че за момента един + и от мен за това мляко.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Ние досега сме били на мляко PRE,а сега имаше само 1 и взех 1-ца,дано да няма проблеми
Оказа се,че Пре било за недоносени бебета,ниене сме недоносени,просто не съм разбирала и затова взех от Пре,но явно и те не са разбирали в магазина.Сега купих 2 кутии 1-ци и дано да имам повече кърма

# 85
  • Мнения: 437
А единицата за каква възраст е.

# 86
  • Мнения: 349
А единицата за каква възраст е.
от 0 до 6 месеца.

# 87
  • Мнения: 2
Здравейте!Много коментари изчетох за АМ BABYLOVE и основно положителни.Моето дете е на 3,5 месеца и до сега беше на Фризовом,тъй като кърмата започна да не й стига и не акаше.От месец о половина е на Фрозовом изцяло по препоръка на педиатъра.Вчера й купих Бейбилав 1ца и вече 3 пъти я храних,но нито веднъж не го изпи цялото.Та въпроса ми е дали някой е сменял Фрозовом с друго АМ?Защото аз мисля,че е от консистенцията (Фрозовома е гъст и се пие по-лесно и берзо)

# 88
  • Мнения: 349
Аз смесвах фризовом с Baby love по равни части от двете. Така го пихме до края на 6-я месец, защото много повръщаше.

# 89
  • Мнения: 2
Много ти благодаря за информацията.Следващото хранене ще пробвам 50/50 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт