До кой месец продължават коликите?

  • 2 012
  • 12
  •   1
Отговори
Майчета,ще ми кажете ли на вашите деца до кога бяха коликите? Моят син е на 3 седмици и са в разгара си.Толкова ми е жал за него,постоянно се свива и го боли.Давам му Саб Симплекс и чай на Хип, но ефект няма.Чудя се дали това мъчение ще продължи още дълго Cry

# 1
  • Мнения: 6 029
по принцип до третия месец.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 273
На брат ми коликите бяха 2 месеца и нонстоп ревеше. При сина ми бяха 1 мес. и плачеше само вечер. Но наистина нищо не помага. Само гушкане "като самолет" - едната ти ръка да е на коремчето.

# 3
  • Мнения: 830
Ох , дано аз не те отчаям . Лекарите казват , че ако не преминат до края на 3-тия месец , от там нататак вече не се знае. Е , голямата ми щерка ги имаше до .............8-мия си месец !!! До 6-тия редовни , след това затихнаха много , но със всяка нова храна , промяна и т.н. Ау , не ми се спомня Sad
Малката , душичката ми мила , само до 4-тия . Може да е скорпи детето , ама толкова ми е по-добричко Laughing

# 4
  • Варна
  • Мнения: 322
До към третия месец. Поне при нас беше така.

# 5
  • Мнения: X
Лелеее чак до към третия ли Embarassed
И ние сме в разгара на коликите и така се пъне горкана че ще и изхвръкнат очичките Embarassed  Embarassed

# 6
  • Мнения: 4 358
А при нас до четвъртия, но само в началото бяха по-силни.

# 7
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Коликите на моя син бяха до 6-тата седмица, доста силни, с един час рев между яденетата, след това отшумяха, но до 3-тия месец отвреме навреме го присвиваха, много по-леко, без да пречат на съня.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 277
Ako iskash mojesh da probvash vmesto Sab Espumizan-pone na nas ni deistvaha chudotvorno, ne e nujno mnogo-3x10kapki

# 9
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
До 3-4мес., но е много относително, при всяко бебче е различно.

# 10
  • Мнения: 6 206
Може и 2 седмици да са само. Никой не знае.
Ние наште колики ги изкарахме на крак май. Само почервенее целия, изпъшка се, ритне с краката и готов. И цялото чудо 2 седмици. Мисли, че ще е кратко и по-лесно ще ти е.

# 11
  • Мнения: 1 793
моят син е на 5 месеца и половина и още милото се гърчи от тия газове. много му клокочи коремчето, напъва се, пръцка, понякога плаче и се превива. до третия месец беше ужас - така се измъчи и какво ли не правих и давах, но нищо не помагаше. след третия месец отзвучаха , но пак ги има. като бяхме в БГ му давах Еспумизан. действаше моментално, направо са магически тия капи Grinning сега вече нищо не давам, защото не виждам ефект.

# 12
  • Мнения: 5 500
На Цецо бяха точно до навършване на третия месец. Ни капки, ни чайчета. Рев нон стоп, издържахме Wink обаче като го гледах кък се гърчеше сърцето ми кървеше Sad Слава Богу, че са само до третия месец, обикновено.

Общи условия

Активация на акаунт