Помогнете - балсам за коса

  • 3 682
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 202
Моля ви препоръчайте ми балсам за коса от който сте доволни, искам го за да мога да си разресвам косата, но на другия ден да не изглежда така все едно не е мита от преди 2 седмици. Ще съм ви много благодарна.

# 1
  • Мнения: 9 063
Със или без отмиване?
Аз съм доволна от балсамите ( с отмиване ) на Елсев и Фруктис.
Без отмиване: можеш да ползваш каквато и да е маска за коса, престоява 5 минути и отмиваш, има ефекта на балсам и подхранва. Ако искаш все пак балсам без томиване- нанася се след измиване на косата - единствено съм доволна от Vo5.

# 2
  • Мнения: 8 505
Баз отмиване не ползвам.С отмиване-балсамите на Клоран.

# 3
  • Мнения: 6 155
Ползвам на Фруктис и съм доволна  Peace

# 4
  • Мнения: 1 639
Аз ползвам на Пантен лилавия и съм много доволна  Wink
Косата ми е тънка и мазна , но балсам слагам само по краищата , някъде до средата на косата . Никога по-нагоре , за да няма обратен ефект  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 952
Аз отдавна вече спрях да ползвам балсами. Купувам си шампоан с балсам\2:1\ Доволна бях от балсамите на Елсев, Пантен,Дав.

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз ползвам жълтия с отмиване на Елсев и съм много доволна.

# 7
# 8
  • Мнения: 5 313
Аз съм доволна от серията Елсев на Лореал.Моят балсам е против накъсване на косата.

# 9
  • Мнения: 1 063
Витално мляко с протеини – подхранваща грижа с изплакване на Kerastase L`oreal и маска Vitamino color L`oreal professionnel за 1 мин; маска на L`oreal Elseve Anti-casse  и маската Miosotis – червена кутия. От тези  продукти съм доволна най-много. Всъщност косата ми е доста дълга и я измивам 2 пъти в седмицата и от време на време я оставям без маска. Маската нанасям само  с намачкване, не в корените. Не съм доволна от  балсамите. Много специалисти фризьори  (чета на различни места  в списания, в net-а) отричат употребата на балсам и шампоан  - системата 2 в 1. Но всеки си решава.

# 10
  • Мнения: 5 299
Аз си купих преди седмица 'ИЗправител'(straightener) за коса на Лонда(тренд). ПОлзва се вместо балсам, втрива се на мокра коса. Мирише страхотно Peace Цената му е 3 лв и нещо Heart Eyes Много съм доволна. Иначе не ползвам балсами.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз си купих преди седмица 'ИЗправител'(straightener) за коса на Лонда(тренд). ПОлзва се вместо балсам, втрива се на мокра коса. Мирише страхотно Peace Цената му е 3 лв и нещо Heart Eyes Много съм доволна. Иначе не ползвам балсами.

И аз го имам този продукт. Преди нова година си го бях взела от Билла, и бях доста скептично настроена. Мислех си че доста ще омазнява, защото е като крем. Обаче не, много хубава става косата, добре изправена, и дори ми засушава малко косата.
Гледах онзи ден незнам по коя телевизия беше, че върви и реклама на тези продукти.

# 12
  • Мнения: 57
  Какъвто и балсам да използваш важното е да го нанасяш от средата на косъма към върха като внимаваш да не попада на корените , защото наистина ще ги замазни а обема ти ще отиде на кино. Ако ти е дълга косата(за къса просто не ти трябра балсам) хвани я на опашка с ръце , сложи си балсам на дланите и движи ръцете към края на опашката, после разресвай с пръсти около минута и се изплакни със хладка ,а не гореща вода, тя ще свие порите по скалпа и омазняването ще е по-слабо. Иначе за вида  и марката на балсама какво да ти кажа преди години си купувах на Ревлон за пърхот (въпреки че нямах)но в него имаше мента - косата ми ставаше страхотна , повече такъв не съм срещала -смениха серията и го промениха. А сега просто ползвам за боядисана коса без значение марката.

# 13
# 14
  • Мнения: 2 407
Плзвам на Еивън Адванс Техникс и съм доволна!
Харесват ми и на Фито!

Общи условия

Активация на акаунт