Кантарчета под наем

  • 728
  • 6
  •   1
Отговори
Мами, чували ли сте някъде да дават кантарчета под наем, за да се проследява как наддава бебето? Казаха ми, че имало такова място...Ако някой има повече инфо, ще се радвам да  сподели Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 198
Не ти трябва кантарче, мила,
абстрахирай се от това колко е часа и колко е изяло бебчето, това само затормозява майката. Ако можеш да се отпуснеш и да се наслаждаваш на кърменето и на отглеждането на детенцето, ова е най-добрия вариант. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Това беше съвета на моя педиатър, аз го послушах и съм доволна.

# 2
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Inka-Malinka ти е отговорила правилно въпреки че всяка мама се притеснява дали бебчето й наддава добре включително и аз
а за такова място за кантарчета под наем за първи път чувам

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз търсих,но така и не намерих под наем.
И си купих от обявите във форума.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 147
И аз не намерих кантарче под наем. Мисля, че в България няма такава услуга.
Ако имате електронен кантар можеш да се премериш, после взимаш бебето и се мериш заедно с него. Разликата в килограмите е бебето. Или ако искаш бебешко кантарче - има механични  на Чико за 80 лв нови, а във форума може да се намерят за 30-40 лв.

# 5
  • Мнения: 424
И аз не намерих кантарче под наем. Мисля, че в България няма такава услуга.
Ако имате електронен кантар можеш да се премериш, после взимаш бебето и се мериш заедно с него. Разликата в килограмите е бебето. Или ако искаш бебешко кантарче - има механични  на Чико за 80 лв нови, а във форума може да се намерят за 30-40 лв.

На нас ни дадоха механичен за временно ползване, но съм решила така с електронния. Все едно , че аз съм го писала Simple Smile

# 6
  • Мнения: 218
аз пък не съм му следяла теглото с кантарче ... теглеха го единствено на консултациите, което ще рече веднъж месечно

Общи условия

Активация на акаунт