търся информация - относно желан аборт

  • 806
  • 4
  •   1
Отговори
Blagodarq predvaritelno na onezi, koito 6te spodelqt ne6to!
Bremenna sum v 4-ta sedmica.Omujena.No e opasno za zdraveto na deteto,a i az ne sum gotova.Saprugut mi e suglasen. Moqt ginekolog me prati pri d-r Hranov v Mai4in dom. Utre-subota-pravq izsledvaniq, a v ponedelnik...
imam i funkcionalna kista.
MOLQ, ako nqkoi ima podoben opit, da razkaje.... v balgarzkite saitove nqma po4ti nikakva sudurjatelna informaciq...

# 1
  • Мнения: 1 320
Хм, защо точно тук тоя въпрос?
Та ние не можем да забременеем, а "желан аборт" изобщо не ни минава през главите.
Но, успех на теб, питай в друг форум.

# 2
  • Мнения: 7 718
Пиши на кирилица. В Майчин дом са добри.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 356
имам ужасни спомени от Хранов.
отидох с протекции (изпратена от моя гинеколог, който уж му е добър познат, бивш колега, обади му се няколко пъти за мен и т.н.) при него за аборт по медицински показания.
държа ме 8 часа в МД без да ми каже кога и какво ще ми прави, като непрекъснато лъжеше мен и съпруга ми, че ей сега идва и почва.
накрая избягах от там.

не ви съветвам да попадате на този човек! има и други лекари там!

# 4
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Познавам Хранов, защото лежах три дни в МД на неговия етаж. Негова пациентка лежеше до мен и го хвалеше, може и да е добър, но там оставят жените в напреднала бременост да правят предизвиканите по медицински показания аборти в леглата си с помощта само на близките си. Гледах ги три дни и не бих искала да съм на тяхно място. Не те съветвам изобщо да ходиш там.

Общи условия

Активация на акаунт