брои ли се мойто бебе за изключително кърмено?

  • 392
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 254
До сега давах чайче на ХИП, обаче след усърдно проучване колко е важно детето да е само и единствено на кърма първите 6 месеца, реших да не му давам вече...
И това значи ли, че мойто бебе ще е изключително кърмено  newsm78

Между другото по повод на това мое решение, свеки итърси, че трябвало да пие вода щото после нямало да знае да пие вода...  Joy

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Брои се, да Simple SmileИ аз съм давала за кратко, докато се усетя, че не върши работа JoyАз упорито не съм от привържениците на идеята, че и водата е захранване hahaha

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не се притеснявай - на практика на всички нас бебетата са почти изключително кърмени Grinning Тъй като изключително кърмено значи бебето да не получава абсолютно нищо освен кърма,т.е. без вода,капки против колики,сироп за кашлица,витамин Д и прочее - значи всичките са почти изключително кърмени Laughing Така че добре дошла в отбора Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 1 254
Ейййй айде да ми е честито тогава "почти изключително кърменото" кърмаче  Mr. Green

Пък аз ще продължавам така изключително да си го кърмя  Wink

# 4
  • Мнения: 1 930
Ами хайде да ти е честито Peace
И ние сме в отбора.... Mr. Green

# 5
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Стига, бе, това за капките против колики и другите "екстри" не знаех, че и те са в списъка на забраните.В такъв случай, още едно "почти изключително кърмено" дете. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт