Как да сваля от обиколката на талията?

  • 2 658
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
  Честно да си призная и килограмите  ми са доста отгоре но общо взето не ми стоят много зле ,единствено ме мъчи безформието на талията, дайте някаква идея как да я направя тъничка и финна.

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
С глад и спорт. Laughing

# 2
  • Мнения: 6 155
Пробвай да въртиш обръч.
Също и коремни преси.  Peace

# 3
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Биби, ти е казала. Талия се оформя с обръч.

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Обръч Peace
Още докато бях бременна се снабдих с един, но така  не съм го изпозлвала нито веднъж Embarassed Иначе знам, че много помага

# 5
  • София
  • Мнения: 2 827
всички казват обръч, а аз така и не се научих да въртя обръч
за това - коремни преси  Crazy

# 6
  • Мнения: 217
Ако не оби4аш коремни,лягаш по гръб ,ръце по дупето и повдигаш крака изправени крака,30 на ден спокоино,после увели4аваш,има голям ефект,повярвай!

# 7
  • Мнения: 888
Ако не оби4аш коремни,лягаш по гръб ,ръце по дупето и повдигаш крака изправени крака,30 на ден спокоино,после увели4аваш,има голям ефект,повярвай!

  Точно така е!!!
  Тези са най-ефикасни за "женски" коремчета..  Laughing
  Само да допълня,че краката трябва да са шпиц,изпънати в колената и да се изпълняват бавно...така,че да усетиш мускулите в долната част на корема и предната част на бедрата да запарят...също когато краката стигнат долу,няма да ги опираш на пода,а веднага(ама бавно)обратно нагоре,докъдето стигнеш(без да ги сгъваш в коленете )
  Добре е да започнеш (ако не си тренирала) примерно с 5 серии,по 10 бройки в серия...
  Ако не можеш да ги докараш до десет в серия-колкото можеш-толкова.Бройката ще дойде с времето..

  И най-важното-НИЩО НЕ СТАВА ОТ ПЪРВИЯТ ПЪТ!!!
  Желая ти успех!!!  newsm10

# 8
  • Мнения: 6 155
Ако не оби4аш коремни,лягаш по гръб ,ръце по дупето и повдигаш крака изправени крака,30 на ден спокоино,после увели4аваш,има голям ефект,повярвай!

  Точно така е!!!
  Тези са най-ефикасни за "женски" коремчета..  Laughing
  ...

Наистина са ефикасни, но за корема. Wink А в темата става въпрос за талия.
Т.е. в случая по-ефикасни ще са упражнения, насочени към стягане на горните горемни мускули и най-вече на страничните такива / странична коремни преси/  Peace

# 9
  • Мнения: 888
Ако не оби4аш коремни,лягаш по гръб ,ръце по дупето и повдигаш крака изправени крака,30 на ден спокоино,после увели4аваш,има голям ефект,повярвай!

  Точно така е!!!
  Тези са най-ефикасни за "женски" коремчета..  Laughing
  ...

Наистина са ефикасни, но за корема. Wink А в темата става въпрос за талия.

Т.е. в случая по-ефикасни ще са упражнения, насочени към стягане на горните горемни мускули и най-вече на страничните такива / странична коремни преси/ Peace


  Mи всеки си знае от кое се повлиява най-добре...
  За мене посоченото от мен си остава най-ефикасното, при конкретният проблем..  Grinning
  Ето линк към сайт с готинки упражнения в домашни условия...
  http://spidersport.com/home-workout.php

# 10
  • Мнения: 5 103
Упражнението на балерините- от опит казвам има страшен ефект.
Сядаш на колене и ту на едната страна до земята без да си мърдаш краката ту на другата , незнам дали ме разбрахте ако не сте кажете ще пиша по-подробно:)

# 11
  • Мнения: 5 313
Упражнението на балерините- от опит казвам има страшен ефект.
Сядаш на колене и ту на едната страна до земята без да си мърдаш краката ту на другата , незнам дали ме разбрахте ако не сте кажете ще пиша по-подробно:)
Аз ходя на аеробика и там превим същото упражнение точно за талията.Друго за което се сещам в момента:
Лягаме по гръб,главата е леко вдигната,ръцете на земята,краката са свити в колената.Започваме да въртим на ляво и на дясно цялото тяло от талията на долу.

Общи условия

Активация на акаунт