Къде във Варна - колички Pepino или Stefi

  • 1 622
  • 11
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 340
Някой знае ли в кой магазин във Варна мога да намеря количка Pepino или Stefi, ходих в няколко магазина, но няма, даже някои продавачки не са чували за такива. Все се надявам да намеря някъде, защото иначе трябва да ни пращат от София...

# 1
  • Мнения: 46 492
Пепино със сигурност няма, продават се само в София на 3 места, това го знам от продавачката в единия магазин, защото една мама от Пловдив питаше къде се продават  Confused
Но е страхотна, ако можеш да дойдеш до София, няма да съжаляваш  Grinning

# 2
  • Варна
  • Мнения: 340
Точно този отговор не ми се искаше да видя Wink
Количката всъщност е за сестра ми, която ще роди до един месец и понеже аз се напатих с моята количка, реших за нея да търсим най-доброто  Simple Smile. Ами тогава ще ни пратят от София, ама как  Rolling Eyes. С колет няма да стане.. ще търсим начин.

# 3
  • Мнения: 424
С куриерска фирма доставка на количка от сф  около 10 кг ще ти излезе около 15 лв с ддс , аз съм питала Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 558
Попитай в някой от софийските  магазини http://stefi.biz/index.php?action=contacts

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Или да поръчаш он лайн

тук

# 6
  • Varna
  • Мнения: 66
Аз съм виждала Стефи Комфорт в един магазин на Владислав - не мога то4но да го обясня, но се намира малко под Експрес банк, от страната на банката пак. Ако ти се разхожда, потърси го, имаше доста коли4ки вътре.

# 7
  • Мнения: 10 569
Бях пуснала тема за Стефи преди няколко месеца и всички се оплакваха от тях, че много бързо се чупели.

# 8
  • Мнения: 2 732

Количката всъщност е за сестра ми, която ще роди до един месец и понеже аз се напатих с моята количка, реших за нея да търсим най-доброто Simple Smile.
Е аз пък се напатих именно от количка Стефи още беше в гаранция когато се счупи дръжката -така че не ти ги препоръчвам .Познавам още четири майки с такива колички -всичките се почупиха  #Crazy!!!!!

# 9
  • Мнения: 2 069
Моя приятелка има такава количка - дъщеря й е на 1.3 г. Даже си я носи в Италия. Купи си я от големия бебешки магазин на 2 етаж на бул. Владислав - Слънце ли беше (не съм сигурна за името). Ако знаеш къде е големия магазин на Дафне - минаваш подлеза и влизаш във входа, който  е от пресечката, не откъм булеварда - не знам дали го обясних хубаво...

# 10
  • Мнения: 1 277
Колички с тази марка бях видяла преди около месец в магазин "Бебемания". Намира се на бул "Сливница", до лятно кино Тракия.  Можеш да звъннеш и да попиташ дали все още ги предлагат, за да не се разхождаш напразно( за съжаление не знам телефона. Ако го намеря, ще го напиша).

# 11
  • Варна
  • Мнения: 340
......Купи си я от големия бебешки магазин на 2 етаж на бул. Владислав - Слънце ли беше (не съм сигурна за името). Ако знаеш къде е големия магазин на Дафне - минаваш подлеза и влизаш във входа, който  е от пресечката, не откъм булеварда - не знам дали го обясних хубаво...

Сигурно говориш за Образцов дом  Wink. Бях чула, че там има и ходих, но продавачката сякаш за пръв път чу за такава марка, да не говоря колко учтива беше. /Е, то аз си го изпросих, защото се намесих, когато убеждаваше една жена да си купи количка с предни двойни колела .. Е как да оставя жената да си даде парите на вятъра  Rolling Eyes/
В Бебемания досега не съм виждала такива, но щом казвате, ще проверя и там.
Благодаря на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт