Пак за парфюмите!

  • 1 763
  • 8
  •   1
Отговори
  • под течащия покрив
  • Мнения: 97
    Искам да ви попитам дали някоя от вас си е взимала от онези парфюми,които са уж истински,но са по-евтини ,защото опаковката им е скъсана,смачкана или липсва.Чувам различни мнения-едни казват,че  парфюмите са о'к ,други ,че са фалшиви.Какво е вашето мнение и дали си струва да си купя такъв?

# 1
  • Мнения: 5 313
    Искам да ви попитам дали някоя от вас си е взимала от онези парфюми,които са уж истински,но са по-евтини ,защото опаковката им е скъсана,смачкана или липсва.Чувам различни мнения-едни казват,че  парфюмите са о'к ,други ,че са фалшиви.Какво е вашето мнение и дали си струва да си купя такъв?
Не се сещам какви са тези парфюми newsm78.
Къде ги продават?
Да не говориш за тестерите?

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами някои са оригинални,някои ментета.Мъжът ми например има познати,които сами правят парфюмите и ге докарват доста добре на аромат и ги наливат в оригинални шишета,аз лично им давам мои празни шишета и те за благодарност ми правят един парфюм "като за мен"-подарих го понеже не ми допадна иначе нищо не ми пречеше да го ползвам.А имаме и други познати,които продават оригинални крадени парфюми за по 30-40 лв.,виждала съм също магазини,в които продават маркови дрехи на добри цени,а също така и продават оригинални парфюми пак на смешно ниски цени.Взимали сме си от всичките и сме оставали доволни.

# 3
  • под течащия покрив
  • Мнения: 97
  Тези парфюми не се продават в парфюмериите.Например мой приятел ги взима от някакви негови познати.Те казват,че на парфюмите нищо им няма ,но все пак разликата в цената е фрапираща(напр. Дюн 100мл.  e 40лв.)и мен това нещо ме съмнява.Брат ми пък разправяше,че негов колега предлагал пак такива парфюми за по 20-30лв.

# 4
  • Мнения: 5 313
Не съм попадала на такива парфюми.
Нямам представа нали са истински или фалшиви.

# 5
# 6
  • Мнения: 3 011
То  не е гаранция, че като дадеш куп пари тук в бг., ще е оригинален. Всичко вече мога да очаквам, много сме изобретателни......

# 7
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
виждала съм също магазини,в които продават маркови дрехи на добри цени,а също така и продават оригинални парфюми пак на смешно ниски цени.Взимали сме си от всичките и сме оставали доволни.

Я кажи кои са тези магазини Wink, да се облажим и ние Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 011
На мен ми прави впе4атление, че в Мегашопа, онлайн можеш да си купиш парфюм4е, доста по-евтинко от гет.бг тестер уж. Мноо странно и се 4удя дали да поръ4вам.

Общи условия

Активация на акаунт