Събирам впечатления за Д-р Стаменов

  • 3 473
  • 33
  •   1
Отговори
Здравейте момичета.Скоро ми предстои инвитро и ми препоръчаха Д-р Стаменов.Моля ви ако някоя от вас е ходила за такава или подобна процедура при него да споделите свойте впечатления каквито и да са те.Благодаря за вниманието

# 1
  • София
  • Мнения: 4 273
Аз съм пациентка на д-р Стаменов и съм много доволна от него. Все още не съм правила такива процедури. Предстои ми инсеминация. Мисля, че е по-добре да си зададеш въпроса в Проблемното забременяване. Там със сигурност ще ти отговорят момичета.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Лично аз не съм ходила но съм чувала само хубави отзиви.
http://www.invitro-bg.com/

# 3
  • Мнения: 1 320
оуууууууу, моят любим доктор Simple Smile
при него съм правила лапароскопия, две инсеминации.
отивай, няма да сбъркаш!
успех!

# 4
  • Мнения: 724
И моят любим доктор  Grinning
И на мен ми предстои ин витро при него, само че малко по-нататък. Иначе имам 4 инсета при него.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Да се включа и аз в хора.
И аз съм много доволна  от него. Преди 2 месеца ми право лапароскопска операция. И аз най вероятно ще правя инвитро при него. Наистина вярвам че е добър. Успех.

# 6
  • Мнения: 471
Предлагам да си направим фенклуб - "Фенки на д-р Стаменов"  Grinning Аз също от скоро ходя при него и съм много благодарна на Момиче, че ми го препоръча. Надявам се, че до няколко месеца и ние ще правим икси при него. Затова и аз ще ти го препоръчам!

# 7
  • Мнения: 7 718
Аз не съм ходила при Стаменов, не мога да коментирам работата му като лекар.
Няма и да отида.
Изгубих си уважението към него след негово изказване по телевизията /а и скоро четох някъде/ коментар за възрастта на пациентката. Не му прави чест да отнема правото на пациент заради възрастта. Кой е той? И той ще остарее. Изказването му беше присмехулно и подигравателно. Предполагам, че има същото  мнение и за възрастните мъже, правещи опити за забременяване.
Аз съм възрастна, знам го. Знам трудностите. Знам, че шансовете са ми минимални. Но искам. И не е той човекът, който ще ми ги отнема.
В клиниката на Щерев нито една лекарка не коментира възрастта ми, даже ме успокояваха и ми даваха надежди.
Сега при Владимиров - също. Срещам съпричастност и внимание.

Много ви моля да не коментирате мнението ми, това е мое лично, не искам да навлизам в излишни спорове.

# 8
  • Мнения: 724
Лали, той цитиръше изискванията на касата за включване на жени в програмата й. Не си е измислил възрастта.

И на мен не ми се спори. Просто не си права.

# 9
  • Мнения: 7 718
ТОВА НЕ Е ВЯРНО.
http://www.invitro-bg.com/display.php?page=m8&sub=4
Дори на сайта му се казва, че задължително условие за възраст няма все още.
Касата няма изискване за възрастта. На мен ми предложиха да участвам в друга клиника. Освен това тона му беше гаден.
И помолих да не се коментира.

# 10
  • Мнения: 724
Лали, мила, който сее ветрове, жъне бури. Не можеш да искаш да не се коментира, ми, да не го беше писала, тогава.

Касата има изискване за възраст. Разбери, това не е лично срещу теб, практиката го е доказала.

А ти, съм сигурна, ще забременееш и ще родиш прекрасно бебе!

Последна редакция: пн, 30 яну 2006, 20:57 от little_rabbit

# 11
  • Мнения: 724
Миси току що пусна този линк в дира и в Зачатие:
http://www.nhif.bg/downloads/Programi-01-02-2006.zip
В Програма за лечение на безплодие при жената 2006 г. пише:
Забележка: Възрастта на жените, включени в програмата за лечение е от 18 до 40 години (включително навършващите 40 години в годината на подаване на документите), предвид постигането на оптимални резултати от терапията.

Това е изискване на касата, не на д-р Стаменов, или пък на д-р Владимиров, или пък на д-р едикой си.

Най-отдолу на програмата пише:
Настоящата програма е разработена на основание и по реда на чл. 52 ал. 1 и ал. 2 от НРД-2006 със съдействието на консултантите на НЗОК по акушерство и гинекология проф. д-р Станимир Кюркчиев, д-р Таня Тимева, д-р Георги Николов, д-р Георги Стаменов и е съгласувана с БЛС.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 356
Това е изискване на касата, не на д-р Стаменов, или пък на д-р Владимиров, или пък на д-р едикой си.

Най-отдолу на програмата пише:
Настоящата програма е разработена на основание и по реда на чл. 52 ал. 1 и ал. 2 от НРД-2006 със съдействието на консултантите на НЗОК по акушерство и гинекология проф. д-р Станимир Кюркчиев, д-р Таня Тимева, д-р Георги Николов, д-р Георги Стаменов и е съгласувана с БЛС.

заек, аз и другаде го написах, и тук ще го напиша... "касата" е неодушевен предмет. там в "касата" седят купчина чиновници, които записват в нормативните документи онова, което им кажат консултантите им! откъде иначе касата ще знае в каква възрастова група се постигат оптимални резултати? консултантите са им казали. а д-р Стаменов е един от хиперактивните в публичното пространство адепти на програмата....

защо па не ги изконсултираха нещо по-полезно да променят в тъпата програма? в момента куцо и сакато може да се промуши за включване, никой не контролира как се използва скъпите медикаменти, ама те се загрижили за оптималните резултати и отрязали достъпа на жените над 40....
икономисти, милите!!!

# 13
  • Мнения: 724
Джам, аз ти предлагам да намразим д-р Елиан Рачев, защото е отрязал лечението на ендометриозата до 35 г.
Да намразим и група ендокринолози, които са постановили, че лечение на остеопороза се полага само на неменструиращи жени.

Спорът няма смисъл!

# 14
  • Мнения: 7 718
Little_rabbit, изисквания миналата година нямаше, както и изказването на Стаменов беше миналата година.
Ето, той постигна замисъла си, сега е ред да отреже и възрастните мъже.
Сега е доволен, направил е нужните ограничения, възрастните според него - вън.
А пък аз да ти кажи, че този или онзи може да е възрастен за него, по пък за дъщеря ми той е възрасттен.
Така че, кой е той да раздава права?

Общи условия

Активация на акаунт