Квилинг за маниаци - тема 7

  • 141 525
  • 471
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Здравейте,
досега съм се занимавала с квилинг, но не със стандартните инструменти, а с мои импровизирани Simple Smile ...
Изведнъж реших да си купя комплект и започнах да търся ... и намерих доста неща, но на всичките им липсваше нещо .. Wink
Намерих едно.. мисля, че ще ми свърши работа и искам да ви попитам струват ли си парите.. Ако можете предложете ми по-добра оферта Simple Smile
Ето линк към офертата Simple Smile http://www.art.store.bg/p92580/komplekt-za-kviling.html

# 31
  • Мнения: 318
Привет, dide7y !
Това е най-пълния комплект, който съм виждала. Но според мен не си заслужава. Тези ленти няма да ти стигнат до никъде. По-добре си купи продуктите отделно, така за 25лв ще имаш всичко това /може би без 4 основи/, но с повече ленти. Това е при условие, че живееш в София или Бургас. По-късно ще се опитам да ти намеря оферти

Последна редакция: пт, 14 юни 2013, 13:48 от Ianina

# 32
  • Мнения: 14
Съгласна съм с Янина... пък щом и преди си се занимавала все нещо имаш и едва ли ти е нужно всичко това. Бих ти препоръчала да не залагаш на готови комплекти - винаги има нещо в тях, което няма да ползваш.
Инструмента който се вижда в комплекта е добър - поне за мен, продава се отделно за около 4,50.
Аз освен него до ден днешен си ползвам и едно цепнато дървено шишче за навиване и всякакви други приспособени неща.

Искам да ви поканя да участвате в моето предизвикателство в КФ на тема "професионална картичка".

# 33
  • Мнения: 318
Копирала съм офертата по-горе:

Комплектът съдържа:
*двоен квилинг инструмент
*шаблон за квилинг
*мека подложка
*линийка /в случая малка и пластмасова/
*лепило с апликатор
*2 комплекта по 100 бр. квилинг ленти "Pastels" с размери - 53 x 3 mm и 53 x 5 mm
*2 комплекта по 100 бр. квилинг ленти "Brights" с размери - 53 x 3 mm и 53 x 5 mm
*4 заготовки за картички
*листовка с 20 примерни проекта
 Цена:  25.00 лв

Ако си ги закупиш самостоятелно:

*двоен квилинг инструмент - 4.50лв /Te4eto да каже, къде го е гледала Simple Smile/
*шаблон за квилинг - 2.50лв
*мека подложка - продаваха някъде... newsm78, като се сетя ще пиша
*линийка - метална MAS /30см/ -2.10лв  
*лепило с апликатор - Лепило BIG White Glue 118 ml - 2.25лв
* 400 бр. квилинг ленти - 100бр /4мм/65см/2.30лв /  - 9.20лв
*4 заготовки за картички - отпада
*листовка с 20 примерни проекта - отпада
 Това са цени от нета и не включват тр. разходи Като изключим лентите всичко останало можеш да си купиш от първата по-заредена книжарница. Ако живееш в голям град и ленти си ги взимаш на място.

# 34
  • Мнения: 0
Живея в Добрич Wink Grinning Grinning ... Благодаря за отговорите!  Hug  Радвам се, че така бързо реагирахте и ми предложихте по-добри оферти Wink ...
Ще ви пусна две мои "прекрасни творби" .. малко са стари.. амаа няма да пропусна да се изявя ;д Wink
Естествено не са като вашите, но са си мои Heart
http://i44.tinypic.com/j58cn9.jpg
http://i43.tinypic.com/qrasjn.jpg

Последна редакция: пт, 14 юни 2013, 21:47 от dide7y

# 35
  • Мнения: 14
В първия пост има магазини -  много от тях предлагат инструмента.

# 36
# 37
  • Варна
  • Мнения: 2
Здравейте,занимавам се с квилинг съвсем непрофесионално и само по някакъв повод свързан с близките ми хора. Имам много голямо желание,но нямам времето. Често съм минавала през вашия форум,но на фона на красотите тук,нещата ми са.... страхотни за мен  Laughing Реших днес,че е време да ги споделя с вас и понеже съм се заела с грандиозния (за мен)проект да подготвя аксесоарите и за кръщенето на моят син,сега се ровя и събирам идей,ще се радвам и на вашата помощ,защото сте абсолютни творци и вдъхновение за всеки.
http://titiivanova.snimka.bg/arts/quilling.761014
това са част от нещата които съм правила,не всички са авторски,вземала съм идеи от интернет и други блогове,но понеже са си за мен и близките ми не съм запазила линковете,простете.
Усмихнат ден на всички  bouquet

# 38
  • Мнения: 3
Здравейте, темата много ме валнува, радвам се че Ви има и следя с интерес. Надявам се скоро да се включа с изделия Simple Smile

# 39
  • Мнения: 14
Днес съм тук с ключ и пеперуда:

Цък на снимката за повече.

# 40
  • София
  • Мнения: 179
Te4eto, картичката е прекрасна, а ключето е невероятно. Ти си голям майстор на пеперудите. Ще си открадна идейката за ключето, въпреки че не съм сигурна дали ще се справя толкова добре.
И аз ще представя едно мое творение:



http://tasy.snimka.bg/hobby/quilling.734503.30863324

# 41
  • Мнения: 14
tasy, благодаря!

Докато не пробваш няма как да разбереш какво ще излезе  Grinning

# 42
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Te4eto чудесна картичка - ключето е много идейно наистина.
tasy много розова серия  Heart Eyes
И аз скоро ще имам нещо за показване - макар че в желанието си да пробвам разни работи май претрупах крайния резултат.

# 43
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Първата ми кутийка



# 44
  • Мнения: 152
Записвам се да следя темата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт