варна:педиатър,препоръчващ късно захранване??

  • 1 419
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
синът ми е почти на 6 месеца и е на изключително кърмене. искам да се свържа с педиатър,който не вдига безпричинна врява до небесата от факта,че детето не пие вода примерно и не яде нищо друго освен майчино мляко.
ако можете да ми помогнете с координати,ще съм ви благодарна. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 104
Препоръчвам ти горещо д-р Татяна Добрева от Окръжна болница, няма да те паникьоса, няма да те стряска, винаги ще ти обясни на разбираем език нещата и какво да правиш. Тя е с две специалности - пълвата е педиатър , а втората е детски кардиолог - тел. и е 2136383

# 2
  • Мнения: 17 407
Доколкото знам-д-р.Владимирова-ДКЦ Чайка

# 3
  • Мнения: 3 927
и аз се ослушвам за такъв педиатър, обаче освен една гастроентероложка, за друг лекар не съм чула все още.....

с интерес ще следя темата

# 4
  • Мнения: 2 839
Аз доколкото знам, Кирязов е противник на водата и захранването преди 6м. Но това е само чуто, ние не ходим при него. Тук има бебоци, които той гледа, техните мами ще кажат със сигурност  Simple Smile 3

# 5
  • Мнения: 2 655
И аз се интересувам от добър педиатър във Варна.
Моля напишете координати тук, за да е по лесно.
Сестра ми не е доволна от нейната педиатърка и иска да я смени. Препоръчайте ни някоя знаеща... Wink

# 6
  • Мнения: 5 246
д-р Кирязов е за късното захранване.Според него,пък и аз съм на това мнение ,преди 6 месец не е нужно да натоварваме излишно коремчето на бебето със сокчета,пюрета и т.н.А и той дава антибиотик само в краен случай,което е много добре според мен,не съм привърженик на антибиотиците  Rolling Eyes
Много съм доволна от него,внимателен е,обяснява всичко което те интересува и прегледите му са много обстойни.По което и време на денонощието да му се обадиш ще ти обърне внимание и ако трябва ще дойде във вас(има си собствен транспорт)при посещение в къщи взема 12 лв.,а ако ходите в кабинета му 10 лв.Приема в кабинета е всеки вторник и четвъртък от 10:00-12:00 часа

Адреса и телефона му ги има тук

# 7
  • Мнения: 128
Аз ви препоръчвам нашата педиатърка, казва се Ружа Панчева. Самата тя работи в гастроентерология на Медицинска терапия и ако отидете там, никога няма да ви върне. Освен това има и прием в медицински център ..Юг’’ на ,,Л. Каравелов’’26, посещава и по домовете, винаги, когато се обадим.
Много е внимателна, мисли ги нещата от всякъде, самата тя е с малки деца, така, че всичло на практика минава през личен опит. Имам и безкрайно доверие.
Телефонът и е 88 94 60, моб.0899659873

Общи условия

Активация на акаунт