КЪРТИЦАТА по ТВ7: седмица 13.05-19.05

  • 30 483
  • 493
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 889
Радвам се за Марина. Не и издържаха нервите, но късмета беше с нея!

# 361
  • Мнения: 4
Според мен е много вероятно къртицата да е Гибона, Емануела игра с него и явно е имала доста верни отговори, след като не казаха колко точно са. Сега Марина игра отново с Гибона и не казаха колко точно са отговорите й, а само че са с 4 повече.

Естествено трябва да се прецени и каква част от въпросите са съотносими както за Гибона, така и други играчи.

# 362
  • Мнения: 466
Тест 6:
1. През първите 6 или през вторите 6 месеца на годината е родена Къртицата?
2. Досега Къртицата попадала ли е в изолация при Моро и Валя?
3. Къртицата беше ли потопена във водата по време на битката "Плаващи пясъци"?
4. През последната седмица Къртицата беше ли замесена в някои от разразилите се в базата скандали?
5. Къртицата живее ли близо до морето?
6. По време на последното предверие Къртицата беше ли полазена от тарантули?
7. Кой номер обувки носи Къртицата?
- под 40
- номер 40
- над 40
8. Каква беше съдбата на Къртицата по време на изпитанието "Похитени от Къртицата?
- беше убита
- не беше убита
- беше отвлечена
9. В първия ден на шоуто участниците влязаха в базата разделени на 6 групи. В коя група беше Къртицата?
10. Кой е Къртицата?

# 363
  • София
  • Мнения: 7 765
Доволна съм, че Марина остана, по- интересен играч е.
Марина игра на теста с Гибона, а Марияна с Марина.

# 364
  • Мнения: 1 117
И аз се радвам, че Марина остана в играта.  Peace
Иначе се ядосвам и аз, че тази елиминация беше без смисъл, тъй като и двете не са къртици.  Rolling Eyes

# 365
  • Мнения: 1 244
Ама те си казаха, че няма да номинират къртицата ... което е умно донякъде  Peace

# 366
  • София
  • Мнения: 11 520
А не са ли много останалите играчи. Цели 11, а има още 3 седмици за номинации. Дали ще почнат да гонят по двама примерно или наистина ще ни оставят 8 човека за финала.

А вчера там ли беше Ирена Милянкова, номинира ли и тя?

# 367
  • Мнения: 1 244
Там беше, но не номинираше!
Предполагам, че другият път ще е!

Предполагам, че ще останат 8, защото нали трябва да се гласува за Къртицата, т.е имат изгода да са повечко участници  Laughing

# 368
  • Мнения: 3
Е как броите 7 съвпадения между Жени и Икебаната на теста???

1. Къртицата от известните личности ли е или от гражданската квота?: има съвпадение
2. Колко копия бяха забити пред къртицата по време на номинациите миналия четвъртък?: пред Жени 0, пред Икебаната поне едно от Азис, не помня дали някой друг не му заби, т.е. няма съвпадение.
3. Извън София ли е родена къртицата? - Жени е родена в София, Икебаната не, т.е. пак няма съвпадение
4. По-малко от 30кг ли пренесе къртицата по време на мисията Камъните падат? - Жени да, Икебаната не, т.е. няма съвпадение
5. Умее ли къртицата да свири на някакъв музикален инструмент (тук Меги се забави)? - тук не знаем отговора за нито един от двамата, но да предположим, че има съвпадение
6. Кой беше от дясната страна на къртицата по време на последната нощ на къртицата :
- мъж - и до двамата имаше мъж, значи има съвпадение
- жена
- никой (за този въпрос Меги попита при кое от пренарежданията и й отговориха - "в началото)
7. Има ли къртицата навършени 30 години? - да и за двамата, има съвпадение
8. Къртицата сред първите 2 групи ли беше по време на играта Самуиловите войни? - не, има съпадение
9. Миналата седмица къртицата сред тримата най-заподозряни от зрителите ли беше? - Жени да, Икебаната не, т.е. няма съвпадение.
10. Кой е къртицата? - ясно, че няма да има съвпадение

Т.е. има 5 отговора, които съвпадат и при двамата, това при положение, че отговорът за музикалния инструмент е един и същ.

Нека е Деян основният ви заподозрян, ама не изтъквайте теста като доказателство, защото просто няма как да е.

Азис не е забивал копие на Икебаната,а на Николета само, На Икебаната заби само Тони,още най в началото и сега последно-Константин-Никога никой друг!  Peace Иначе 7-те верни отговора пасват и с Киро!

Последна редакция: пт, 17 май 2013, 09:41 от ParanoidKa

# 369
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Снощното предаване ми беше много скучно...
Марина ми е много противна. Селска ми е някак...
Радина и Донков трябва да спрат наркотиците и нещата ще потръгнат.
В студиото пак бяха ги събрали от кол и въже...
И ако отново ми пуснат кадри от минали игри...ще повърна...

# 370
  • Мнения: 3
Между другото,последната мисия "Къртицата на Прицел"-мишената беше елен,а единствената връзка ,която правя с него е съпругата на Кирил-Елена. Опитах се да го свържа по някакъв друг начин с друг участник,но не успях,освен,че се сетих за Благородния елен и търсех връзка с благотворителността.  Peace

# 371
  • Мнения: 1 129
Доволна съм, че Марина остана, по- интересен играч е.
Марина игра на теста с Гибона, а Марияна с Марина.

Това само предположение ли е?

Защото когато се изправи срещу Емануела, Марияна игра с Гибона и нищо чудно този път да е избрала същата стратегия, а Марина да е играла с друг.

# 372
  • Варна
  • Мнения: 49
Включвам се и аз при вас... Сега се разтърсих из нета за италианската версия на Къртицата тъй като си мисля, че нашите хора тук са я изкопирали едно към едно включително и къртицата ще действа по същият начин както и там. За съжаление повечето неща са на италиански и немога да ги разбера,но от общо 3 сезона и 3та пъти къртицата е била все мъж , който обаче е изгубил защото в уикипедиа дават за победители други имена т.е са го разбрали или вътре или зриителите. Какво мислите? Аз нещо почнах и да се замислям за думите на Денис Родман , който беше казал в началото , че Къртицата накрая ще се окаже този който най-малко очаквате...и хоппп Тодор  newsm78 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 373
  • София
  • Мнения: 7 765
Доволна съм, че Марина остана, по- интересен играч е.
Марина игра на теста с Гибона, а Марияна с Марина.

Това само предположение ли е?

Защото когато се изправи срещу Емануела, Марияна игра с Гибона и нищо чудно този път да е избрала същата стратегия, а Марина да е играла с друг.

Аз съм сигурна, че по този начин играха. Марияна отдавна подозира Марина и не заради стратегия и забива две седмици подред копието.
Също така на въпрос 4, дали Къртицата е участвала в последните скандали, едната отговори с не, другата с да, тоест между Жени, Велислава и Марина.

# 374
  • Мнения: 19
На 3-ти и 4-ти въпрос са имали различни отговори.

3. Къртицата беше ли потопена във водата по време на битката "Плаващи пясъци"?
4. През последната седмица Къртицата беше ли замесена в някои от разразилите се в базата скандали?

Профила на Марина е единствения който отговаря с "да" на двата въпроса. Със сигурност една от двете е играла с Марина.
Та въпроса ми е - днес в "Къртицата на светло" гостува ли Марияна? И дали потвърди, че е играла с профила на Марина. Че остава в мен едно малко съмнение, че Марина може да е играла със себе си.

Общи условия

Активация на акаунт