iHerb- Най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 44-та тема

  • 46 426
  • 770
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 814
Денис, кой беше сурватъчния протеин , който ти харесваше и ползваше Hug

Според мен, най-добър - като качество и вкус - бърз, суроватъчен протеин, който се предлага в сайта е: http://www.iherb.com/search?kw=Optimum+Nutrition%2C+Gold+Standar … ;x=13&y=8#p=1   - разфасовките от около 900 гр  - ако те интересува конкретен аромат, питай
Само шоколадите не ми допаднаха, но всички познати, които предпочитат тези аромати, ги харесват
 


beliz  е права,  Peace  че много ми харесва  / и ползвам в момента/ Синтракс,  но той не се предлага в сайта



iHerb®  Код  при  Първа поръчка:      YUL919

# 16
  • Мнения: 186
За желаещите да се попрочистят и отслабнат преди лятото, бих препоръчала това, което правя аз в момента - кленовото прочистване. В сайта има хубави кленови сиропи, трябва ви Клас С. Резултатите са много бързи, трябва да се внимава със захранването, за да се запазят. Много съм доволна. Успех!

# 17
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Здравейте и от мен ! Да се намеся и аз в темата за отслабването - за акай искам да питам ( чух че бил се пиел за отслабване ) Препоръчайте ми някой  с бърз ефект . Или тези кленови сиропи .. те стават ли да се приемат ,докато човека пуши и пие .. нали били за "прочистване" ??  Peace

# 18
  • Мнения: 26
Привет на всички в темата!
Моля да ми препоръчате, таблетки за миялна машина от които, сте доволни.
Благодаря предварително и хубав ден Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 320
Моля за помощ. Има ли в сайта само витамин Б17 ? Искам да поръчам на приятел в голяма нужда. До тогава ще му купя кайсиеви ядки. По повод тази статия:


Cheap cancer drug evasion by pharmaceutical giants
 Billions of dollars are spent each year for research on cancer and more people live than die, says Edward Griffin
 Posted: May 16, 2013, 19:24 | Updated: May 16, 2013, 19:24
views: 6848 |Comments: 16
Washington, USA
 
American author Edward Griffin, in his book "World Without Cancer" describes the truth about a discovery kept secret, the healing properties of Vitamin B17, also called - laetril or amygdalin.
 This substance kills cancer cells quickly wrote lechitel.net. The author tells us about the successfully treated cancer patients and scientific explanations for its action and wonders why it is not accepted by orthodox medicine for use in fighting insidious disease. At the beginning of its discovery were cured many people in the clinics before banning it from pharmaceutical companies. Griffin understands that the issue of the introduction of vitamin B17 from orthodox medicine is not a science, and politics of the world elite in the field of cancer. Billions of dollars are spent each year on research to cure cancer, others spend producing chemical drugs to fight the disease. So the secret of vitamin B17 is an economic motivation for the dominant pharmaceutical industry. In other words, the cancer more people live than die. If it had not covered up, not to gain huge profits industry giant pharmaceutical companies. If a simple vitamin can cure cancer, then a moment will bring the entire machinery of accumulation of wealth by the suffering and death of people. Pharmaceutical companies will never conduct a study with a simple product that is sold in every store, because you can not patent a natural product, says Griffin. B17 that kills the cancer is in stone fruit most in apricot. They were declared a cure for all cancers, even 35 years ago. But even after the end of World War II, Dr. Max Gerson's patients successfully treated with it by including it in his method of treating cancer. Vitamin B17 was forbidden to be used for the treatment of cancer 35 years ago. Scientists had said that if a person uses every day of this vitamin, never gets cancer. pharmaceutical giants and the Ministry of Health of the United States put pressure on management control of the Food and Drug Administration to outlaw the sale of vitamin B17 in the attached to the information for its curative properties against cancer, as well as the sale of raw apricot kernels. Tactics included spreading rumor that apricot and almond kernels contain cyanide (which is true) and that they can poison those who consume them. But the truth is different, no one is poisoned by them, even those who ate them in greater quantity.

# 20
  • Мнения: 464
Привет на всички в темата!
Моля да ми препоръчате, таблетки за миялна машина от които, сте доволни.
Благодаря предварително и хубав ден Hug

Ползвам тези: http://www.iherb.com/GrabGreen-Automatic-Dishwashing-Detergent-R … -2-oz-432-g/41657

Доволна съм и миялната после не мирише на химия.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Здравейте! Мога ли да попитам за Пловдив освобождаването на пратките на пощенска митница на ул. Иван Вазов ли става или се ходи на Кукленско шосе?

# 22
# 23
  • някъде там
  • Мнения: 15
Благодаря на Радика за новата тема и имам питане-някой ползвал ли е нещо срещу наскоро появили се тийн. стрии,за  мазане мисля да пробвам с някой крем с колаген ,но не знам ...идеи?

# 24
  • София
  • Мнения: 35 814
Здравейте и от мен ! Да се намеся и аз в темата за отслабването - за акай искам да питам ( чух че бил се пиел за отслабване ) Препоръчайте ми някой  с бърз ефект . Или тези кленови сиропи .. те стават ли да се приемат ,докато човека пуши и пие .. нали били за "прочистване" ??  Peace

Oт Акай не се отслабва.
Много е хубав, силен антиоксидант и повлиява добре кожата, но не оказва влияние на метаболизма.
Вече няколко години ползвам акай -  пробвала съм всеки, който се предлага / или предлагаше/ в сайта
Пия по 3гр/дн.
За продуктите с Акай за отслабване, които се рекламират - те съдържат зелен чай, кофеин, хром и т.н... които донякъде биха повлияли метаболизма, но много, много слабо, т.е ефекта не идва от акая

За Кленовият сироп - алтернатива на Madal Bal има тема в Красива мама - поразпитай момичетата
В Айхерб се предлага хубав, качествен Кленов сироп



iHerb®  Код  при  Първа поръчка:      YUL919


# 25
  • Мнения: 3 406
Включвам се в новата темичка,най-вече с питане към denis_d по повод последните коментари и разисквания за акай бери:
имам спомен,че беше писано как повлиявали кожата добре и задържали тена? в правилна посока ли съм? и в каква степен е вярно,че акай бери е най-силния антиоксидант?





код за 5$/10$ отстъпка KUT353

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 112
Освобождаването на пратките в Пловдив става на Иван Вазов! Много са точни и бързи лелките  Peace

# 27
  • Благоевград
  • Мнения: 61
Привет някой да е освобождавал пратки от област Хасково - ?

# 28
  • София
  • Мнения: 35 814
Включвам се в новата темичка,най-вече с питане към denis_d по повод последните коментари и разисквания за акай бери:
имам спомен,че беше писано как повлиявали кожата добре и задържали тена? в правилна посока ли съм? и в каква степен е вярно,че акай бери е най-силния антиоксидант?
код за 5$/10$ отстъпка KUT353

Да, в правилна посока си - подпомага равномернато натрупване на меланин , образуване на здравословен тен, който се запазва по-дълго време.Но, трябва да се ползва поне 1 месец преди, по време и след периода на придобиване на тен Simple Smile
Да, силен антиоксидант е





iHerb®  Код  при  Първа поръчка:      YUL919

# 29
  • Мнения: 6
Бързо въпросче: имам спомен, че някой беше споменал, че митницата работа и в събота до обяд. Има ли такова нещо по принцип или е било инцидентно? На известието като работни са упоменати само делничните дни.

За София иде реч.

Код за 10$ отстъпка при първа поръчка над 40$ и 5$ при по-малки суми в iHerb.com - HIV037

Последна редакция: пт, 17 май 2013, 18:52 от fy4ko

Общи условия

Активация на акаунт