Защо роклите по абитуриентските балове стават все по-.... на вид?

  • 137 922
  • 2 793
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 788
Много ясно, че са големи хора.
Само дето висят на вратовете на родителите си. Т.е. хем големи, хем деца...
Странна работа.

# 91
  • В Космоса
  • Мнения: 9 875
Не знам дали бих могла да забраня на дъщеря ми да облече каквото и да било за своя бал, но силно се надявам, а и съм почти сигурна, че няма да ме изненада с подобни извращения. Все пак е дъщеря на нас с баща ѝ. Sunglasses

# 92
  • Мнения: 11 574
Това ли ще е тазгодишната тема за абитуриентите. Запис  Laughing

# 93
  • София
  • Мнения: 62 595
да, тази ще да е, а докато излезе новата реколта ще предъвкваме старата и ще си обясняваме как точно нашите деца няма да се появят скандално (раз)облечени и ще се маем как има родители, които позвовялат такъв кич, как няма нужда от балове и сватби, а тези пари могат да се дадат за хубава екскурзия в чужбина или да се спестят за образование.  Laughing

# 94
  • В Космоса
  • Мнения: 9 875
Ще е готино всички възмутени да приложат свои снимки от събитието. Laughing

# 95
  • София
  • Мнения: 62 595
най0големите консерви сега ги подозирам в най-авангардно представяне на собствения бал.

# 96
  • Мнения: 11 574
да, тази ще да е, а докато излезе новата реколта ще предъвкваме старата и ще си обясняваме как точно нашите деца няма да се появят скандално (раз)облечени и ще се маем как има родители, които позвовялат такъв кич, как няма нужда от балове и сватби, а тези пари могат да се дадат за хубава екскурзия в чужбина или да се спестят за образование.  Laughing

Това го четохме миналата година. Предлагам само да цъкаме с език.

Акаша ме подсети да си изнамеря архивите. Колко ли съм била смешна, като се сетя какво недоразвито, хилаво девойче бях  Mr. Green 

# 97
  • Мнения: 12 648
изобщо не съм изненадана от коремите - в момента, ако са ми верни сметките, учениците вземат диплома на по 19 години. Още на 18 имат право да се женят и някои вече се женят, а защо не и да бременеят! На практика те са възрастни хора.

Уф, как ги пускат мъжете им  Laughing
И аз си мислех как е време да зачекнем тегленето на заеми, големите трапези...На фона на това, че 1годишните задължително празнуват на клуб с приятелчета...

# 98
  • Мнения: 25 448
Ще е готино всички възмутени да приложат свои снимки от събитието. Laughing

И аз откога се моля да покажат що е то финес и изящество, ама на, не щат. Искат да си тънем в кич и безвкусица, че да имат на какво да се подиграват.
А не стават така тия неща, другарки! Трябват примери за подражание!  Naughty

# 99
  • Мнения: 21 266
 Дайте тазгодишна реколта, де.

# 100
  • София
  • Мнения: 62 595
още някой ден ще изчакаме. Ще ги познаеш по бибиткането.

# 101
  • Мнения: 108
Прочетох само първото мнение, но...
Показаните снимки далеч не са представителна извадка за абитуриентите. Аз съм от 'дълбоката провинция' и се предполага, че при нас трябва да има повече такива 'бисери'. Но не - имаше прекрасни абитуриентки и нито една не беше дегизирана извънземно, салам и т.н. Това, че 'селските пръчки' /а в последствие и други сайтове/ си вдигнаха в пъти рейтинга като качиха въпросните снимки е отделен въпрос.
За мен снимките от първа страница не са нормални и се радвам, че рядко се виждат такива гледки.

# 102
  • Мнения: 17 935
Мен пък не по- малко ме втрещи силикона на "розовите чорапи"  Shocked

# 103
  • Мнения: 24 467
Прочетох само първото мнение, но...
===

Пък аз- първа и последна страница.  bowuu
Имам въпрос към авторката- какви "по-... на вид" стават роклите? Каква е тенденцията в измененията на тоз феномен- абитуриентската рокля?
Всяка година виждам основно промяна в дължините и цветовете аз, понякога- в материите също си пробива път някаква мода. Моделите винаги са различни- от сметанено- принцесовидните, до класическото и любимо на баба ми "плоско и семпло, като рокля с бастички" /шивачка бе жената, таквиз й бяха аналогиите/.
Голи моми не съм виждала на живо. Дебелките обикновено изнамират начин да се попокрият, кльощавите- да не приличат на изпосталели и подканящи към съжаление кобили, нормалните най- често си се обличат... нормално. Рядко виждам тежък грозен грим и кичозни тежки прически. Най- често момите прекаляват с токовете- личи им още на изпращането, че трудно пристъпят. На посрещането са без обувки сигурно. Това не мога да си обясна защо си го причиняват. Те си знаят, ако въобще се замислят.
Иначе е ясно, че в нета човек може да изровичка каквото иска.

Последна редакция: пн, 20 май 2013, 14:53 от Judy

# 104
  • Мнения: 7 171
Не знам дали бих могла да забраня на дъщеря ми да облече каквото и да било за своя бал, но силно се надявам, а и съм почти сигурна, че няма да ме изненада с подобни извращения. Все пак е дъщеря на нас с баща ѝ. Sunglasses

Снощи си направих експеримент -показах дизайнерски рокли Пром 2013 на децата - колкото по-ярка  и с повече финтифлюшки, толкова по-любима Joy. Пълен игнор на стилни и елегантни рокли. Това шест и осем години преди прома (колкото по-принцеса, толкова по-добре). Надявам с времето да израстнат над стила принцеса, но аз ще помагам, със сигурност. Примерно

http://www.promgirl.com/shop/gown-by-manufacturer/jovani

Общи условия

Активация на акаунт