Възможно ли е тестовете да грешат? Дали съм бременна?

  • 2 289
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
някой знае ли дали  е възможно тестовете за бременност да грешат,аз си направих 5 и всичкит с положителен резултат,моля кажете ми каква е вероятноста да съм бременна.Моля споделете какви са били вашите резултата. Мерси

Последна редакция: чт, 09 фев 2006, 18:57 от Аурелия

# 1
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Е,щом и 5-те са с положителен резултат,значи си бременна.ЧЕСТИТО!   bouquet
По принцип дават към 90% точност,най-добре отиди на гинеколог да го потвърди.Аз си правих 2,и двата положителни.след това и лекар го потвърди.

# 2
  • Мнения: 1 999
По принцип е възможно да грешат. Мисля обаче, че при теб след 5 теста с един и същ положителен резултат, няма съмнение, че си бременна! Хубаво е да отидеш и на лекар. Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 509
Грешни положителни резултати няма. Само отрицателните може да са грешни, ако са направени прекалено рано или не са много чуствителни.

# 4
  • Мнения: 5 577
Грешни положителни резултати няма.
И аз мисля така.

# 5
  • Мнения: 2 047
  Едва ли цели 5 теста глешат. На мен ми стигнаха 2 положителни за да повярвам.  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 8 505
След 5 теста с еднакъв резултат няма място за съмнение.Ако желаеш тази бременност-честито!

# 7
  • Мнения: 3 423
Не си харчи парите за тестове, ами ги събирай за бебето! Честито!

# 8
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Не си харчи парите за тестове, ами ги събирай за бебето! Честито!

Леко бременеене Hug

# 9
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ами какво да ти кажа? newsm78  Честито!  bouquet
При 5 положителни теста грешка няма.

# 10
  • Мнения: 198
Аз след първия положителен тест бях при геникологът и той само трябваше да потвърди бременноста  Grinning

# 11
  • Мнения: 5 228
Грешни положителни резултати няма. Само отрицателните може да са грешни, ако са направени прекалено рано или не са много чуствителни.

Точно така мисля и аз.

# 12
  • Мнения: 176
v ponedelnik bqh na genekolog i toi mi kaza 4e moje da se okaje 4e sam bremenna,no ne kaz ni6to sas sigurnost,a mi zakasnqva6e samo edin den.Kogato si tragnah ot tam minah prez edna apteka i si vzeh test za bremennost SURE CHECK i si go napravih be6e polojitelen,nemojah da povqrvam i taka napravih 5 vse polojitelni,no ako naistina sam bremenna ne trqbva6e li lekarkata da mi kaje.MOLQ nqkoi da mi kaje slet kolko vreme moga da znam sas sigurnost,koga moga da otida na lekar pak za da mi kaje.BLAGODARQ NA VSI4KI.

# 13
  • Мнения: 666
 2 седмици след закъснението със сигурнист ще ти потвърдят, тогава  на ехографа си проличава бременността

# 14
  • Мнения: 46 484
И на мен така ми казаха.
Винаги това казват в начална бременност, не се притеснявай  Wink Пий фолиева киселина и живей здравословно  Grinning
Честито   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт