Хранене на бебето с Milumil

  • 724
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте!Какви са ви мненията за адаптираното мляко  Milmii, понеже моята дъщеря е на 2 мес. и започнах да я дохранвам с него, но незнам до какво ще доведе.

Последна редакция: пн, 30 яну 2006, 17:11 от Vivi

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Аз не съм го давала,но моя приятелка беше много доволна от него.Нейната имаше проблем с акането,а и беше доста злоядо бебе Shocked и каза,че този Milmii най-добре  и действал на малката!

# 2
  • Мнения: 948
Ние се храним с него и съм много доволна. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 551
И моят юнак се храни с него и съм доволна. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 513
Много е хубаво млякото ние след задължителния запек след Фризолака минахме на него и до сега съм нямала никакви проблеми.Мисля ,че добре се понася и се харесва  Grinning

# 5
  • Мнения: 5 299
Викториа е на Милумил от 1-я месец до сега. При нас действаше малко запичащо, но съм много доволна Peace

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
И ние се хранихме с Милумил,после с Аптамил,което и от двете да избереш няма да сбъркаш.Смених го за разнообразие,не защото детето го е отказало или не го е понесло

# 7
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз също дохранвам с Милумил, мноого съм доволна, няма запек, няма нищо. От нашето педи знам, че това е едно от най-добрите АМ на БГ пазара. Wink

# 8
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
И ние сме на Милумил и съм много доволна Peace

# 9
  • Мнения: 1 555
Ние сме на Милумил и съм страшно доволна, а и бебчо го обожава, въобще АМ на Милупа за мен са едни от наи-добрите  млека, доближаващи се до майчината кърма!!!  Naughty

# 10
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
И ние сме на Милумил. Страхотно мляко е! Случва се да не го намеря и преди два дни бяхме на Фризолак, бебо яде по 120  Shocked, а иначе от Милумила яде по 180-200  Simple Smile. А Милумил 2 е още по - хубаво. Това е доста показателно, според мен,затова, че е хубаво мляко, имайки предвид постоянно променящите се нужди на бебчето. Докато другите АМ сменят състава на млякото чак на 6 месечна възраст.

# 11
  • Мнения: 959
И аз да си кажа въпреки че става малко банално, но и ние све на Милумил и нямаме никакъв проблем. Храните на Милупа са най-добрите на пазара. Когато му дойде времето на кашите и те ще са на Милупа.

# 12
  • sofia
  • Мнения: 1 426
До 1г. и половина Алекс пиеше Милумил и си го харесваше. Много рядко се е случвало да му остане в шишето неизпито мляко.

# 13
  • Мнения: 527
Не съм кърмила, в болницата детето го храниха с Фризолак, видях, че няма проблами с него и след изписването продължих да го храня с Фризолак, но се запекохме и след дълго четене тук във форума и списания, реших да взема Милумил. Веднага се регулира стомахчето и малкия си го хапваше без проблеми. Вече сме на Милумил 2, а скоро ще минем и на 3. Въобще съм доволна от това мляко. Дават го за злояди деца и казват, че качвали много децата от него, но аз не съм забелязала такъв страничен ефект.

# 14
  • Мнения: 27 524
Наистина Милупа са номер 1.Жалко,че нямат и пюренца.... Cry Cry Cry

Милумил е предназначен ,по принцип, за злояди деца.Има сладък вкус и мисля,че е по-обогатен,понеже злоядите ядат по-малко.Но ако детето си яде нормално,се дава Аптамил,няма сми да го свикваш на сладко.Но както прецениш,де.Хубаво е,много.

Общи условия

Активация на акаунт