До коя възраст на бебката мога да използвам тази комбинирана количка?

  • 769
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 265
Количката ми е Chipolino Beverly VIP. Бебката е на три месеца и половина. Като купувах количката изобщо не бях се замислила до коя възраст е. Някой има ли наблюдения?

 

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
По принцип докато ти е необходима количка все нея можеш да употребяваш,но предполагам,че ще ти дотежи по някое време и ще ти стане неудобна

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Аз използвах комбинирана количка-полска,старите с кожени амортисьори 11 месеца със дъщерята,после си купих сгъваема лятна чадър.Тази можеш поне 9 месеца да ползваш,ако не и 11 и после да минеш на някоя сгъваема-чадър.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Аз използвах комбинирана количка-полска,старите с кожени амортисьори 11 месеца със дъщерята,после си купих сгъваема лятна чадър.Тази можеш поне 9 месеца да ползваш,ако не и 11 и после да минеш на някоя сгъваема-чадър.
Въпросът е докога може да се използва,а не кога да си купя сгъваема-чадър и дали въобще да си купя

# 4
  • София
  • Мнения: 8 272
дано този отговор те удовлетвори:
Количките (както и столчетата за кола) се оразмеряват в КГ - поне при мен е така - "ДО 15 КГ", т.е. зависи колко папка бебока. Гледала съм таблицата с кг/ръстовете за момченца максимума при 2 г. е около 13 кг.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
ми това тя си решава.Simple Smile))Аз сам изразявам моята гледна точка:-))

# 6
  • Мнения: 8 505
Нашата е също комбинирана на Чиполино,но друг модел.Ползвам я откакто се е родила.Толкова ми е удобна,че лятото не ми е минало през ума да купувам лятна количка.

# 7
  • Мнения: 5 265
Мами, много ви благодаря за информация!  newsm53

Общи условия

Активация на акаунт