Върти си главата и не иска да поеме зърното

  • 361
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112

Мами много съм претеснена
 Вече сме на 3 седмици и 5 дни и наддаваме добре, но от два дни понякога суче спокойно понякога направо полудява на гърдата , рита с крака , плаче, огъва се поеме и изплюва зьрното и аз я махам за да не се задави , после заспива и след час пак се събужда и така
 Не мога да разбера колко мляко поема,
От какво ли може да е това , давах и чаи за колики от шише с биберон , които също не искаше да поеме и сякаш и се повдигаше като беше в устата и , да не би да асоциира зърното с това чувство от шишето 
 или пак да не би кърмата ми да има някакав гаден вкус, ако сам яла нещо забранено
 Молиа ви HELPPPP, още повече че сам в Германия и не мога да обясниа добре на акушерката ми ,

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Ако те притеснява, че не е сукала достатъчно, издебни докато не се е събудила напълно и тогава сложи да засуче, в полусънено състояние бебетата по инстинкт вършат всичко правилно. Попитай акушерката ти да те насочи към Stillberaterin или Stillcafe, на място да се види точно какви ги върши малката. Освен това се задава т.нар. скок на растежа, тогава бебитата стават ..странни, не се отчайвай, това е само фаза.
Зарежи даването на чай, не е доказано, че помага, а и така само объркваш бебата с биберона.

Общи условия

Активация на акаунт