Мляко с мезе или пак за хапането

  • 323
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 278
Риско Бориско Овнешки продължава да не изневерява на зодията си. Този път обаче - доста болезнено за мен, почти перфориращо. Опитах с познатия метод - временно отдърпване и по-строгичко НЕ!, който беше подействал, да не кажа от раз, при братята му. При Борис Зъбев не действа!
В отговор на болезненото извикване получавам стройно навирване на рогИте и хипер доволна гласовита усмивка  Twisted Evil. Бедата обаче не се състои в това.
Проблемът е, че, независимо от болката, малко след като ме е ухапал, рефлексът ми се задейства с пълна сила и човекът откри това явление. Сега всеки един път, в който имам неблагоразумието да не "рефлектирам" веднага след като засуче, той ме захапва, коклкото му чене държи, отдръпва се, доволно изчаква няколко секунди резултата и се впуска да си вземе лесно течащата порция.
Излишно е да казвам какво се случва, ако му откажа, нали?!

Някакви идейки?
Май ще е по-лесно да свикна с болката, както казва Пела, нали?  Sick

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ой, горката.
А ако му дадеш да гризе 20-30 минути преди сукане охладена гризалка или му намажеш венците с гел? Пак ли гризе?
При Мая свалянето от гърдата даде мигновен резултат.

# 2
  • Мнения: 1 278
Ами проблемът е, че той вече не го прилага само, за да се чеше. От две седмици го наблюдавам и определено забелязвам, че вече ме хапе, за да му потече млякото.
Просто не мога да разбера как хем ме боли, хем потича  Confused Не мога да го спра, разбираш ли? Точно две-три секунди, след като ме е захапал, рефлексът се задейства  Crazy

# 3
  • Мнения: 532
нямам такъв опит, но си мисля, че децата на тази възраст не разбират наистина каква болка причиняват, той може да си мисли, че изражението на лицето ти и крясъка са вид игра, на която се радва. Дай му наистина да се разбере, че няма да получи нищо, ако не спре да хапе. Аз бих му стиснала устичката отсрани, което би го обезсилило, но не и заболяло. Когато Робин ми се дърпа и не иска да яде, а зная че е гладен, просто го оставям в леглото му и след една минута рев, започва да яде та се къса.. Wink

# 4
  • Мнения: 1 278
той може да си мисли, че изражението на лицето ти и крясъка са вид игра, на която се радва
със сигурност това за него е игра, но забелязах, че вече е и съвсем целенасочен метод да ускори потичането

Общи условия

Активация на акаунт