За боята Чифели?

  • 13 045
  • 17
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Има ли мама да се боядисва с тази боя и доволна ли е? Добре ли покрива, трайна ли е и колко е вредна, тоест-много ли изтощава косата?
Аз съм я ползвала два пъти само, но като ученичка, тогава се мажех с какво ли не, и нямам спомен добра ли е. Искам да се боядисах тези дни, но не мога да открия подходящата боя, искам хем да е амонячна, за да е по-трйна, хем да не ми увреди много косъма.Изобщо има ли такава?

# 1
  • Мнения: 231
Лично аз не съм я ползвала, но от доста хора съм чувала добри отзиви - тоест боята е трайна и цветовете се получават, но мисля, че е доста силна. Но пък може да си избираш процента на окислителя.  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 2 181
Какъв ти в цвета,в който се боядисваш?

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Какъв ти в цвета,в който се боядисваш?

В момента съм някакво кестеняво-червеникаво, избиха ми корените и искам да се правя моя цвят. Тоест нещо кафяво.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 181
Ясно Laughing
На мен много ми харесва боята,но аз се боядисвам червена и си намерих по-добра като издръжливост на цвета.
Но за кафяв цвят мисля че е добра.Преди я ползвах и бях доволна.

# 5
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
аз я ползвам, от време на време когато при фризьорката ми няма от моята. Боядисвала съм се с черно и кестеняво от нея. На моята коса добре покрива, и не пада при миене. За издръжливост има какво да се желае още. Но като цяло е добра. Все пак зависи и от косата.

# 6
  • Мнения: 120
Няколко пъти съм използвала Чифели-синьо черно се боядисвам и ми харесва и като цвят,покривност,трайност на цвета,но забелязах че  дори и след няколко измивания ми цапа яките на дрехите и възглавницата,особенно лятото когато ми се изпоти врата от жегата и дългата коса.

# 7
  • Мнения: 206
Иренка, аз я ползвам вече доста години и съм действително доволна от нея. Много.
Първо, тя е достатъчно голяма и ми е съвършено достатъчна за два пъти, тоест получавам професионална боя на сравнително ниска цена, но разбира се, зависи колко ти е обемна косата.
После, великолепно покрива, като имаш предвид, че ползвам светла гама - червеникаво-русоляво, а това е много показателно за качествата на една боя. Поне за мен.
Нямам проблеми с отстраняване й от кожата, а ефект върху дрехите и шията, както е споменато вече, направо забрави. Учудена съм, но все пак има разлика между светлите и тъмните гами. За последната не съм компетентна...
Имай предвид само едно - аз престоявам по-дълго време, някъде около час, а понякога и повече. Не съм сигурна за по-кратко време, но това вече ти ще си го решиш.
Дано съм ти била полезна... Hug

# 8
  • Мнения: 17 402
  А колко е като количество?

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
Много съм доволна от тази боя,има добра покриваемост,щади косата и не се отмива,като количество май беше 75мл,ако не се лъжа,аз съм с много сълга коса и се боядисвам спокойно с една боя.

# 10
  • Мнения: 206
Много съм доволна от тази боя,има добра покриваемост,щади косата и не се отмива,като количество май беше 75мл,ако не се лъжа,аз съм с много сълга коса и се боядисвам спокойно с една боя.

Току-що проверих - 100 ml. На мен ми е абсолютно достатъчна за два пъти - не иде реч за глупаво пестене... Flutter, но споменах, че косата ми е къса.

# 11
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Благодаря, момичета. Спомням си само, че добре се нанася. Тук я има в нашите магазини и ще си купя тези дни да се боядисам, после ще се похваля. Wink

# 12
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз съм я ползвала и смея да твърдя че не изтощава косата.Опитай и че разбереш

# 13
  • Мнения: 1 028
И аз съм я ползвала и бях доволна от нея,ама скоро не съм се цапала,като покривност ми допада,хубаво се нанася,сравнително щадяща за косата,а пък и аз си вземам от голямата боя-240мл./5.50лв/,което за моята дълга коса си е жива далавера.

# 14
  • Мнения: 1 153
А къде в Търново я има?

Общи условия

Активация на акаунт