Водата"Девин" за кърмачета

  • 409
  • 9
  •   1
Отговори

Анкета

Давате ли изворна вода "Девин"на кърмачета?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 09 фев 2006, 11:15

  • Sofia
  • Мнения: 1 263
След като гледах предаването"Защо не" и изчетох мненията ви за предаванет,реших да пусна анкета за Водата "Девин".Благодаря за отговорите предварително:-)Моля и за мненията ви;-)

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Аз не съм давала,но след година бих давала,както и съм гласувала!Причината е,че не съм се интересувала дали може да се дава и т.н.
Иначе съм я виждала въпросната вода в списание "9 месеца"

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Затрудних се как да гласувам newsm78 Вода предлагам откакто е станала на 6 месеца,без особено да подбирам каква - не преварявам,давала съм и съвсем обикновена минерална просто защото дребната ако изпие 10-20мл си е събитие (и то го прави откакто взе да яде повече твърди храни,значи към 10-тия месец).Специално Купуване на Девин не организирам - ако таткото получи муза да купи някой път розов Девин,и това пием вкъщи,съответно и дребната го пие Grinning

# 3
  • Мнения: 5 228
Давам от осмия месец някъде само такава вода. Включително и храната приготвям с нея. Не я преварявам.

# 4
  • Мнения: 4 915
Давам вода от 8-9 месец, тогава пожела. Давах преварена.

Трапезна вода "Девин" започнах да давам след годинката. Сега я караме на преварена вода. Мисля скоро да започна да й давам от чешмата направо.

# 5
  • Мнения: 1 547
Давам, но не помня откога  Confused

Общо взето откакто взе да си хапва повечко твърда храна. Сега лочи като обезумял. Много му харесва водата. Давам му предимно изворна Девин, но понякога и минерална. Не преварявам. А от чешмата не бих му дала - отвратителна вода тече. Аз също не я пия.

# 6
  • Мнения: 7 106
Ами тя Ева пропи вода чак след годинката, но още като излезе на пазара водата Девин с розов етикет започнахме да я купуваме за нея и с нея готвех манджите и. Искам обаче да поясня, че Видинската вода е ужасно твърда, и самите ние не пием чешмяна вода от може би 15-16 години. Редувам и Девин-а с чешмяна, но филтрирана през кана Брита.

# 7
Трябва да ви кажа, че давам розовата "Девин" от раждането на дъщеря ми / тя не че се е втурнала да пие /. С моята педиатърка сме обсъждали темата - дайте сериозно да поговорим каква вода е подходяща: чешмяната, па макар и преварена или филтрирана, си е отврат; минерална съм чувала че не се дава на малките. Тогава каква, ако не изворна. Имам познати в Германия, където много се пият изворни води - дори повече от минералните - ами те изобщо не се замислят каква вода да дават на бебешока. Малко или много бутилираните води се изследват, контролира се процеса на производство там - несравнимо по-чисти са от чешмата и Бритата. Пък и вкусни. Гледайте етикетите - там пише съдържанието. Четете, сравнявайте и избирайте! Това е.

# 8
  • София
  • Мнения: 164
Предлагала съм, но не проявява интерес, по скоро само сиэ играе с биберона, но ще и дойде времето и на нея.

# 9
  • Мнения: 35 891
Не,недавам и не бих давала до 2 годинки, особено ако пие по-големи количества вода
сега давам от чешмата, но преварена
изпива по 20 мах.

Общи условия

Активация на акаунт