Три детски градини в Стрелбище - събирам мнения

  • 4 789
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 542
Харесах три детски градини в близост до блока, в който живеем. Моля, който има впечатления от тях да ги сподели. Интересува ме всичко - прием (време и спонсорство), отношение към децата и всичко за което се сетите.
Градините са ЦДГ 127 Златното пате, ЦДГ 129 Приказен Свят и
ЦДГ 167 Малкият принц

Благодаря!   bouquet

Последна редакция: пн, 30 яну 2006, 21:25 от Чета

# 1
  • Мнения: 5 140
Чета чети тук : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=63336.0
Аз Ния я записах в 129 ДГ.

# 2
  • Мнения: 18 542
Кога я записа? Какви са условията там? От търсенето на градини се спрях на три.
ЦДГ 127 Златното пате, ЦДГ 129 Приказен Свят и ЦДГ 167 Малкият принц. Тези са ми най-близо.

# 3
  • София
  • Мнения: 166
Кандидатствайте в Брезичка - от другата страна на булеварда е - не искат спонсорства, директорката е много амбициозна, старателна, въобще заслужава си. Успех!

# 4
  • Мнения: 18 542
Кандидатствайте в Брезичка - от другата страна на булеварда е - не искат спонсорства, директорката е много амбициозна, старателна, въобще заслужава си. Успех!
Мерси за инфото! Би ли обяснила къде точно се намира и телефони, ако имаш...

# 5
  • Мнения: 474
моето скромно мнение е:всичко е въпрос на късмет.много е трудно да попадне детето в група и двете госпожи да са точни и внимателни.малката ми дъщеря е на 6г в момента е предучилищна  група в ДГ Малкия Принц.ние имаме проблем-трудно се концентира но госпожите в групата го използват за извинение и оправдание :колко много деца са ,как нямат време да обърнат внимание на всичките,и накрая работят с няколко деца които се справят по бързо за другите все проблема е в децата.така че според мен всичко е въпрос на късмет.

# 6
  • Мнения: 5 140
ето ти телефони
- 129 Приказен свят 8596149
- 127 Златното пате 8593155
- 167 Малкият принц 8531757


Ния я записахме още есента, като разбрах че няма да посещава вече яслата и реших да се подсигуря поне с ДГ. От свеки и ДГ ни дели само Полиграфическият техникум.
Ако имаш въпроси питай.

# 7
  • Мнения: 18 542
Ако имаш въпроси питай.
Колко време предварително подаде документи?

# 8
sdrasti, sinut ni hodeshe v tasi do pasara ivan vazov - mai e malkiat princ. biahme dovolni mnogo.

# 9
  • Мнения: 5 140
Ако имаш въпроси питай.
Колко време предварително подаде документи?

Подадохме ги месец септември, по точно свеки ходеше да се разправя, че и е по близо.
Иначе съм подала и в Лозенец, а там подадох месец юли, но за там изобщо не се надявам, пък и ми е далече.

# 10
  • Мнения: 272
Чета, в коя детска градина се записахте последно???
И аз съм пред тази дилема в момента и ми е много трудно да реша.
Ходих в Приказен свят, но ми казаха да подам молбата Януари месец Sad сега било още рано.....

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Бившия Хо Ши Мин, ама сега не знам как се казва... Confused

# 12
  • Мнения: 272
Е, да но тази е в Гоце Делчев.
Аз си искам в Стрелбище.
Знам къде е Златното пате, знам и Приказен свят, но някой може ли да ми каже къде точно е Малкият принц?


Общи условия

Активация на акаунт