връщане на замразени ембриони?

  • 1 780
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
привет от мен!
ще ми връщат 3 замразени ембриона, пиша защото няма с кой да говоря на тази тема, знам че няма кой знае какъв успех, но пак ще се надявам силно да стане, моля ви за мнения и съвети.
благодаря!

# 1
  • Мнения: 7 716
Ще стане! Вярвай и ще успееш. Laughing

# 2
  • Мнения: 4 324
Стискам палци Мими.

Не губи надежда още от сега !!!

Както казва Лали - ВЯРВАЙ!!!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 841
Чудеса се случват и когато най-малко се надяваш! С теб съм и се моля да успееш! Heart Eyes Hug

# 4
И аз стискам палци мила.Нали знаеш с теб съм.УСПЕХ УСПЕХ УСПЕХ Hug

# 5
  • Мнения: 172
Благодаря Ви от сърце:), но дали все пак някоя от вас може да ми каже нещо повече, дали на някоя и са връщани замразени, трябва ли да почивам, да си взема ли отпуска, просто и аз незнам, щото като правихме инвитрото до 5 -я ден показателите бяха много добри, и вече на 10-я, край , разочарование

# 6
  • Мнения: 303
Защо не прочетеш във форума на зачатие - там има специална секция за инвитрото и иксито и инсеминациите и мисля че в тази област се споделя повече информация. Като цяло третирай процедурата като по-лека форма на инвитро/икси дали ще си взимаш почивка зависи само от това как ти искаш - мисля че и с почивка и без почивка шансовете са еднакви - ако бебето е решило да стане ти няма да му попречиш ходейки на работа. Но ако ти самата ще се чувстваш по-добре почивайки то тогава вземи си отпуска. Лично мнение: докато ходиш на работа няма да мислиш само за това кога да направиш теста .. ще те отвлича - естествено ако работата ти е физическа или не особено лека гласувам с две ръце да си вземеш отпуска.
Успех

# 7
  • Мнения: 479
Благодаря Ви от сърце:), но дали все пак някоя от вас може да ми каже нещо повече, дали на някоя и са връщани замразени, трябва ли да почивам, да си взема ли отпуска, просто и аз незнам, щото като правихме инвитрото до 5 -я ден показателите бяха много добри, и вече на 10-я, край , разочарование
Mimi, не зная, но виж тук какво прочетох:
http://www.ivf-bg.com/statii.htm#stat8

Общи условия

Активация на акаунт