Бременни и подстригване?!

  • 2 249
  • 74
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 526
Извинявайте мили мами, ако тази тема е дискутирана и преди, но ме интересува какво знаете за това. Трябва ли наистина, когато си бременна  preggoда не се подстригваш или това са само отживели суеверия?  Thinking Аз лично се подстригвах и дори си правих кичури към 7 месец. Благодаря предварително на всички за мненията.  newsm51

# 1
  • Мнения: 7 831
Поредните бабини деветини... Пусни търсачка с думата суеверия и ще прочетеш стотици  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 5 391
До сега съм се подстригвала всеки месец и съм си правила кичури.Поредните суеверия, насадени незнайно защо в миналото.

# 3
  • Мнения: 8 505
Разбира се,че трябва да се подстригваш,освен ако не искаш да си прецакаш косата.А за това дали ще е момиче или момче са от значение не суеверията,а гените.

# 4
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
Не мисля, че подстригването може по някакъв начин да повлияе на бебето. По-скоро боядисването не се препоръчва по време на бременност, заради химикалите, които чрез кожата на главата проникват в кръвта и достигат до бебето.

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Нищо няма да му стане на бебето  Grinning

# 6
  • Мнения: 2 000
Това е поредното суеверие. Аз се постригвам, щото иначе ще заприличам на вещица в главата  Laughing С Митко като бях бременна пак се постригвах и като гледам нищо му няма на детето.

# 7
  • Мнения: 3 360
Аз се подстригвах редовно!Не вярвам на глупости Naughty

# 8
  • Мнения: 1 999
да не се подстригваш или това са само отживели суеверия?  Thinking


Точно така, това са суеверия и няма нищо вярно в тях! Naughty Аз се подстригвах, боядисвах и изобщо правех всичко, което и преди да забременея!

# 9
  • Мнения: 46 434
Естествено, че се подстригвах  Grinning въобще не се съобразявам с подобни глупости  Crossing Arms
Да не повярвате, ама и ноктите си режех  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 410
Аз знам, че ако искаш момче не трябва да се подстригваш, за да не му отрежеш пацата. Аз се подстрихвах я имам момиче Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: 2 381
поредната бабина девитина, според мен.Аз си ходех редовно на фризъор, подстригвах се и ми правиха кичури.

# 12
  • Мнения: 3 447
Аз знам, че ако искаш момче не трябва да се подстригваш, за да не му отрежеш пацата. Аз се подстрихвах я имам момиче Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Бе то и аз се подстригвах, ама Кирчо бая паца си има момчето.. Blush

# 13
  • Мнения: 5 103
Бабини простотий са това, няма да сана като чумава в главата.

# 14
  • България-София
  • Мнения: 573
Постригвах и то доста и имаме две буби....
Също и боядисвах Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт