"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~2

  • 69 019
  • 745
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36 741












Р е з ю м е

Халил, Омер, Мустафа и Мехмет Али са четирима братя от семейство Асланбаш ,едно от най -богатите семсйства в Адана.
Хилядите акра земя, заводи, язовири и транспортни фирми оставени в наследство от баща им се управляват от Омер Асламбаш. Най големия брат Халил е архитект по професия и мечтае да замине за чужбина...Но неговото семейство и неговата властна съпруга Гюлизар са били пречка  това да се случи...Мустафа не се интересува от нищо освен от това да се наслаждава на прекрасния си живот със съпругата си Мериндже...  Най- малкия брат Мехмет Али, завършва образованието си в САЩ и се връща в родния град Адана, но той не е наясно с интригите които се въртят в семейството, борбата за власт и тайните от миналото, които се крият от дълги години.
  Парализираният дядо Хаджи Сефер живее самотен в стая на горния етаж в имението Асланбаш ..Той мълчи от много години и е единственият, който знае истините за всички тайни на семейството...
В тези дълбоко крити тайни се крие истината за убийството на родителите на Джерен ..Тя е била на 3 години когато това се случва и от тогава сънува един и същи кошмар всяка вечер, но не може да си спомни какво точно се е случило ... Джерен започва да се рови в миналото и това я отвежда до семейство Асланбаш ..Джерен е селскостопански инженер по професия и започва да работи в компанията на Асланбаш ..
От първата среща на Джерен и Омер пламва искра която по късно ще се превърне в Голяма Любов ...която ще срещне много препятствия по пътя си създадени от тях самите ,от близките и от миналото.
Съдбата им те грабва и тази магия от тяхната любов те кара да забравиш всичко...... освен тях двамата Омер и Джерен....


Всеки делничен ден от 21.00 часа по Диема Фемили


Продукция на: TMC    
Режисьор: Güzide Balcı    
Сценаристи: Sulhi Dölek    
Музика: Tufan Kıraç    
Директор продукция: Erol Avcı   


С участието на    









      “Колекция:Памуковата принцеса - Bayaz Gelincik”
сериите с българско аудио във VBOX7


      "Beyaz Gelıncık" 
сериите в diziizle


      “Принцесса хлопковых полей”
сериите на руски език


      “Колекция:Памуковата принцеса - Bayaz Gelincik”
сериите с руско аудио във VBOX7














Добре дошли на всички почитатели на
Памуковата принцеса!

# 1
  • Мнения: 11 980

Да се разпиша и тук....МАМА_АН,  bouquet

Последна редакция: чт, 06 юни 2013, 23:49 от Slawena

# 2
# 3
  • Мнения: 5 723
Мамче,

Скрит текст:
гуш,гуш Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 5 723
svetal4o, за себе си мога да кажа ...аз съм много възрастна и съм бездеен човек...свободно време ,колкото Господ ми дал ...и .....

...а за теб .....ако дадеш жокер ,може и да улуча....

Последна редакция: пт, 07 юни 2013, 08:41 от sofia26

# 5
  • Мнения: 36 741
Момичета, дано темата да ви харесва.

Софи Hug Hug Hug Hug

Славена  Hug Hug Hug Hug

Ира  Hug Hug Hug Hug

Да се забавляваме с хубавото ни филмче  Praynig

# 6
  • София
  • Мнения: 1 433
с благодарност за новата темичка  bouquet
за серията-докато почна...и свърши.......
жалко
забелязвам-в сериала всички хубави момичета имат гадни братя
момичето на памуковата нива, дето се заглежда с онзи момък-има лошо братче
секретарката-Зелиха newsm78 май беше, дето си пада по Алиш, и тя с брат караконджул-този съм го гледала някъде, май в Мелодията на сърцето-в началните епизоди, и там беше гадняр, и тука мй няма да е цвете......
и на сестра си се зъби, и семейството на батята на долюбва, и на баща си се звери.......
няма да е стока
Гюлизар-в мед да я намажеш и в перушина да я отъркаляш  
друго не заслужава
чаках приема с нетърпение, нашите го кръцнаха
сега ще чакам до утре Sick

# 7
  • Мнения: 5 723
Мамче ,  ....този по- тематичен

# 8
# 9
  • Мнения: 5 723
Лека нощ ,МИЛИ ДАМИ!!! До 21ч  / 07.06. 2013 / ДФ

Беше ми много приятно и забавно! love001
Скрит текст:
Ако съм прекалила -ИЗВИНЕНИЕ!!! Embarassed

# 10
  • Мнения: 14 485
Ани Heart Eyes чудесна е темата .


Оставаме  в памука



Лека нощ!

# 11
  • Мнения: 36 741
Галя  Hug

Софи втория букет така стилен и изискан да не си ми го приготвила утре вечер да го занеса на Гюлизар от теб  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

Кралице   Hug

Много ми е приятно да бъдем заедно - да коментираме сериала и да се забавляваме  Hug Hug Hug Hug
Според мен, няма защо да се извиняваме - всички запазваме добрия тон. Надявам се, че така ще бъде до края на сериала.

# 12
  • Мнения: 36 741
Благодаря Себи - в памука сме до края на годината. С рязането на епизодите може да влезем и в следващата. По-важно е да ни е забавно и да се разтоварваме от реала.....

# 13
  • Мнения: 36 741

Лека и спокойна нощ  Hug Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 4 381


 ....лека нощ..

Общи условия

Активация на акаунт